Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím
Právě se nacházíte:

Kontakt

24. 09 2018 |

Pražský Metropol

linkaRoman Kunert
Roman Kunert
Obchodní ředitel
774 212 260

kunert@tydeniky.cz
linkaRenata Langmannová
Renata Langmannová
Šéfredaktorka
 

langmannova@tydeniky.cz
linkaIveta Kučerová
Iveta Kučerová
Asistentka prodeje
774 445 770

kucerova@tydeniky.cz
linkaPavel Kunert
Pavel Kunert
Vedoucí obchodního týmu
774 212 068

p.kunert@tydeniky.cz
linkaJiří Kroupa
Jiří Kroupa
Specialista www sekce
774 212 262

kroupa@tydeniky.cz
linkaPříjem inzerce do Pražského Metropolu
Příjem inzerce do Pražského Metropolu
774 923 333

inzercepraha@tydeniky.cz
   

Severočeský Metropol  (obchodní odd.)

linkaPetr Šimůnek
Petr Šimůnek

723 678 610

simunek@tydeniky.cz
linkaJiřina Nováková
Jiřina Nováková

722 054 555

novakova@tydeniky.cz
linkaVěra Pešková
Věra Pešková

724 031 889

peskova@tydeniky.cz
linkaMiroslav Kocourek
Miroslav Kocourek

723 553 983

kocourek@tydeniky.cz
linkaZuzana Zedníčková
Zuzana Zedníčková

722 532 342

z.zednickova@tydeniky.cz
linkaJosef Devera
Josef Devera

602 493 271, 775 393 271

devera@tydeniky.cz
linkaJan Podojil
Jan Podojil

608 265 300

podojil@tydeniky.cz
linkaStanislava Provazníková
Stanislava Provazníková

777 661 325

provaznikova@tydeniky.cz
linkaLumír Koncer
Lumír Koncer

605 296 255

koncer@tydeniky.cz
linkaJaroslava Růžičková
Jaroslava Růžičková

733 586 947

ruzickova@tydeniky.cz
linkaMarie Zedníčková
Marie Zedníčková

728 816 680

m.zednickova@tydeniky.cz
linkaPetra Podojilová
Petra Podojilová

777 970 237
podojilova@tydeniky.cz
   

 Redakce Metropolu

 
linkaAlena Volfová
Alena Volfová
Šéfredaktorka
728 202 379

volfova@tydeniky.cz
linkaTomáš Branda
Tomáš Branda
Redaktor
608 964 165

branda@tydeniky.cz
linkaEdvard Beneš
Edvard Beneš
Redaktor
721 316 815

benes@tydeniky.cz
linkaLada Laiblová
Lada Laiblová
Redaktor
777 694 911

laiblova@tydeniky.cz
 
linkaLudmila Petříková
Ludmila Petříková
Redaktor
417 885 131

petrikova@tydeniky.cz
linkaJiří Vondráček
Jiří Vondráček
Ředitel výroby
608 255 142

vondracek@tydeniky.cz
 
   

Vedení společnosti

 
linkaJiří Morstadt
Jiří Morstadt
Jednatel
602 284 453

morstadt@tydeniky.cz
linkaLadislava Richterová
Ladislava Richterová
Jednatelka
602 180 678

richterova@tydeniky.cz
linkaJakub Richter
Jakub Richter
Manažer
777 607 088

richter@tydeniky.cz
 

Diskuse

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO
 
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO