Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

3. ročník Českého pivního festivalu

12. 05 2011 | Vítejte na třetím ročníku Českého pivního festivalu! Po dobu 17 dní pro vás bude připravena nabídka toho nejlepšího z českých pivovarů, od českých kuchařů, řezníků a pekařů. A budete mít možnost ochutnat...

Po dobu 17 dní pro Vás bude připravena nabídka toho nejlepšího z českých pivovarů, od českých kuchařů, řezníků a pekařů. Budete mít možnost ochutnat více než 50 značek českého piva vždy ve špičkové kvalitě ve skleněných džbáncích.

Obsluhovat vás bude 300 děvčat a chlapců v českých krojích. Zažijete neopakovatelnou atmosféru v jednom z šesti velkoprostorových stanů s celkovou kapacitou 10 000 míst k sezení. V každém stanu pro Vás budou připraveny speciality šéfkuchařů známých českých restaurací a cateringových společností, jako například Švejk Restaurant, Vyšehrad 2000 či Intercatering. Každý stan má své vlastní podium s pestrým zábavním programem. Na festivalu se platí speciální měnou,takzvaným pivním tolarem. Ten urychluje způsob placení a tím i Vaší obsluhu. Český pivní festival Praha 2011 je ideálním místem pro firemní a teambuildingové akce, společenské večírky či setkání bývalých spolužáků. Přijďte se pobavit, najíst, napít nebo seznámit.

Výstaviště PVA Letňany, 12. 5. 2011 - 28. 5. 2011

Diskuse

 
.
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO
 
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO