3D Koupelové pěny a sprchové gely

Dopřejte svým dětem koupel s jejich oblíbeným hrdinou! Uvidíte, jak se nudná povinnost promění na nevšední zábavu. Italská značka Admiranda přináší už více než 20 let dětskou kosmetiku v hravých obalech, které představují ty nejoblíbenější dětské hrdiny z animovaných filmů.  

Přímo pohádková je i kvalita kosmetiky Amiranda – všechny koupelové pěny a sprchové gely jsou dermatologicky testované, hypoalergenní a neobsahují parabeny ani umělá barviva. Vyrábí se přímo v Itálii z čistě přírodních přísad!
Obsahují například panthenol, blahodárné výtažky z aloe vera, ženšenu, máty či avokáda stejně jako olivový olej či bambucké máslo. Užijte si voňavou vanu plnou bohaté pěny v hvězdné společnosti!

Koupelové pěny a sprchové gely ve 3D obalech Admiranda přináší na český a slovenský trh firma Stiffer, s.r.o. Najdete je na parfums.cz, parfemy.cz, krasa.cz, vivantis.cz a také v parfumeriích FANN ČR i FANN SK. V nabídce najdete i tekutá mýdla s praktickou pumpičkou.

Doporučená cena Admiranda pěna do koupele a sprchový gel 3D 2v1 399 Kč, doporučená cena tekutého mýdla Admiranda 349 Kč.