Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Byl otevřen nový supermarket SPAR na Jahodnici

27. 04 2011 | Dne 19.4. za přítomnosti pana Martina Ditmara - generálního ředitele SPAR ČOS, pana Radka Vondry - starosty městské části Prahy 14 a paní Simony Sokolové - generální ředitelky společnosti OLMA byl slavnostně otevřen první supermarket SPAR nové generace na naší městské části.

Oblast Hostavice - Jahodnice čekala desítky let na moderní nákupní středisko a dočkala se právě nyní. Prosvětlené prostředí, široká nabídka čerstvého zboží a standardní parkoviště jsou opravdu novinkou v této oblasti naší městské části.

Otevření supermarketu SPAR vnímáme jako významný krok ke zkvalitnění služeb občanům v tomto regionu. Chtěli bychom poděkovat investorovi, který ve velmi krátké době vybudoval nákupní středisko v centru oblasti Jahodnice - Hostavice - Dolní Počernice. Supermarket přináší novou kvalitu nakupování především pro matky s dětmi a seniory žijící v této oblasti a svou polohou výrazně usnadňuje nákup kvalitních potravin v opravdu dostupné vzdálenosti. Touto stavbou se nám společně daří naplňovat přání občanů naší městské části.

www.praha14.cz

Diskuse

 
.
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO
 
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO