Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Dva nejmodernější hotely v Evropě má Praha

20. 04 2011 | Nový pražský hotel Moods v Klimentské ulici a hotel Icon získaly prestižní ocenění. Cestovatelský server TripAdvisor je zařadil do top 10 trendových hotelů v Evropě.

Interiér hotelu Moods navrhli mladí designéři Vladimír Žák a Roman Vrtiška. Vsadili na decentní odstíny přírodních materiálů, jako je dřevo, bambus nebo mech. Barvy moderního betonu a skla podtrhuje zářivý nábytek od švýcarské Vitry. Hotel se nachází ve starém činžovním domě v Klimentské ulici a má 52 pokojů. Moods je vůbec první hotel v České republice specializující se výhradně na technologie firmy Apple, díky kterým nabízí svým hostům bohatou knihovnu hudby a videí.

Druhým pražským hotelem, který se dostal do prestižní desítky, je Icon Hotel v ulici V Jámě, který v domě z devatenáctého století nabízí nejmodernější design. Tým mladých designérů zde kombinoval prvky české architektury a interiérového designu s moderními směry. Výsledkem je proměna domu z 19. století v rafinovaný prostor s unikátním komfortem. The ICON Hotel & Lounge představuje a podporuje české umělecké talenty všech směrů a forem. Celý hotelový prostor tak slouží také jako netradiční umělecká galerie s pravidelnými výstavami.

Diskuse

 
.
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO
 
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO