EKOSPOL povyšuje, zástupcem hlavního účetního je nově Vítězslav Machaň

Dlouhodobý developerský lídr EKOSPOL povyšuje. Zástupcem hlavního účetního se stal Vítězslav Machaň (29), který do EKOSPOLU nastoupil letos v létě.  

Devětadvacetiletý Vítězslav Machaň do EKOSPOLU přišel ze společnosti CWS-boco Česká republika, v níž působil jako účetní. Vystudoval bakalářský obor Podniková ekonomika na Technické univerzitě v Liberci, kde nyní pokračuje v navazujícím magisterském studiu. Za svou bakalářskou práci zabývající se technickou analýzou účetních výkazů ve vybraném podnikatelském subjektu získal cenu děkana.

Ve volném čase aktuálně učí bruslit svého čtyřletého syna. Dříve totiž hrával závodně hokej, později též získal licenci jako rozhodčí. Rád hraje squash, čte knihy a sleduje české filmy z dílny dua Svěrák – Smoljak. Jeho oblíbencem je český génius Jára Cimrman.

„Víťa mě za poměrně krátkou dobu přesvědčil o svých schopnostech a kvalifikaci pro tento post. Současné povýšení považuji nejen za ocenění jeho dosavadní práce, ale i jako závazek do budoucna, že ve svém úsilí nepoleví,“ podotkl generální ředitel a předseda představenstva společnosti EKOSPOL Evžen Korec, podle nějž jde o další příklad toho, jak EKOSPOL umožňuje karierní růst všem bez ohledu na dobu působení ve firmě.

„V EKOSPOLU, který je nejlépe platící firmou ve stavebnictví a jehož mzdy patří i k jedněm z nejvyšších v rámci celé ČR, dostanou možnost rychlého karierního růstu opravdu všichni talentovaní lidé. Jediným kritériem je jejich reálně odváděná práce a přínos pro firmu. Možnost seberealizace a podílení se na klíčových rozhodnutích firmy, která je dlouhodobým lídrem trhu, láká na každou vypsanou pozici stovky uchazečů,“ dodal Korec.