EKOSPOL vrhá na trh dalších 200 bytů v Horních Měcholupech

Dalších bezmála 200 nových startovacích bytů začíná dnes v lokalitě Horních Měcholup prodávat přední česká developerská společnost EKOSPOL. Reaguje tak na obrovskou poptávku po nových a cenově dostupných bytech v této lokalitě. Bytový areál Nové Měcholupy IV nabídne celkem 197 nových vysoce kvalitních bytů za průměrnou cenu 35 tisíc korun za metr čtvereční včetně DPH.

V praxi to znamená, že úplně nový byt o dispozici 1+kk s balkonem pořídí kupující již za 1,25 mil. Kč včetně DPH, dvoupokojový byt za skvělých 1,59 mil. Kč vč. DPH a rodinný byt 3+kk za neuvěřitelných 2,4 mil. Kč vč. DPH.

 
Poptávka z celé Prahy se stahuje do Horních Měcholup
Udržením stávající cenové úrovně a doplněním nabídky o další byty reaguje EKOSPOL na neuvěřitelnou prodejnost svých projektů v Horních Měcholupech. Etapa nazvaná Nové Měcholupy III, která celkem nabízí 93 nových bytů, je před zahájením stavby prodána již z 80 % (!!!). A v předchozí etapě s označením Nové Měcholupy II zbývá půl roku před dokončením projektu z původních 136 bytů již jen posledních 20!
 
„Díky takto nastaveným cenám jsme svědky nevídaného jevu – poptávka po novém bydlení z celé Prahy se stahuje do jediné lokality. Míří sem nejen mladé páry a začínající rodiny, pro něž jsme tento koncept startovacího bydlení vymýšleli, ale také realitní investoři, kteří kupují doslova celé balíky bytů,“ říká Evžen Korec, generální ředitel a předseda představenstva developerské společnosti EKOSPOL.
 
Neprodávanější projekt v historii českého rezidenčního developmentu!
Není pochyb, že při stávající prodejnosti jsou všechny etapy bytového areálu Nové Měcholupy nejprodávanějším rezidenčním projektem současnosti nejen v Praze, ale i v celé České republice.
 
„Jen během letošního roku jsme v navazujících etapách projektů Nové Měcholupy II a III prodali již 190 bytů. Za zmínku stojí především Nové Měcholupy III, kde se z původních 93 bytů prodalo již 74 během jediného měsíce a hlavně ještě před zahájením stavby. Než v prosinci letošního roku kopneme do země, bude pravděpodobně vyprodáno,“ pochvaluje si raketovou prodejnost Evžen Korec. 
 
Více bytů pro mladé rodiny
I přes vynikající prodejnost udělal EKOSPOL v další etapě projektu několik změn. Tou hlavní je navýšení počtu bytů dispozice 3+kk a 4+kk, určených pro rodiny s dětmi, na úkor malých bytů. „Garsonky a dvoupokojové byty bychom zde sice bez problémů prodali také, ale chtěli jsme vyjít vstříc našim klientům, na které se v předchozí etapě nedostalo. U bytů 3+kk jsme totiž museli pracovat s pořadníky, kdy na každý byt bylo registrováno 5 a více zájemců,“ uzavírá Evžen Korec.