Exkluzivní rezidenční projekt Hřebenky má dokončenou hrubou stavbu

Komorní projekt Hřebenky se 17 nízkoenergetickými byty má již hotovou hrubou stavbu. Luxusní bytový dům, který vyrůstá v klidné části Prahy 5, představila v minulém roce realitní kancelář Lexxus Norton. Developer plánuje dokončit objekt na podzim 2017. Aktuálně je v něm prodáno téměř 40 % bytů.  

V architektonickém konceptu luxusní rezidence Hřebenky se odráží italský styl, který do něj vnesl renomovaný architekt Sergio Porcellini. Charakterizuje ho elegance, kvalita provedení a praktické dispoziční řešení. „Sedmipodlažní bytový dům bude obložený sendvičovými kazetami v zelené a béžové barvě, aby přirozeně zapadl do okolního prostředí. Budova je umístěna na prosluněném jižním svahu v sousedství známého projektu XY architekta Radana Hubičky. Tato atraktivní lokalita nabízí nádherné výhledy do dalekého okolí, které budou obzvláště působivé z exkluzivního penthousu rozkládajícího se přes celé nejvyšší podlaží. Majitelé jednotlivých bytů zde naleznou oázu klidu a soukromí, nebudou se však muset vzdát ani výborné dostupnosti do rušného centra metropole. Právě proto je o bydlení v novém projektu velký zájem,“ popisuje Jakub Sedmihradský, Business Development Director Lexxus Norton. 

Komplexní interiérové řešení rezidence Hřebenky pracuje s nadčasovou architekturou a moderními prvky současného životního stylu. Do 17 nízkoenergetických bytů velikosti 3+kk až 5+kk s prostornými terasami nebo lodžiemi se bude vcházet přes reprezentativní lobby s celodenní recepcí. Všechny bytové jednotky budou disponovat moderními technologiemi a nadstandardním vybavením, včetně klimatizací, elektrických exteriérových žaluzií a velmi kvalitních hliníkových oken s trojskly.