EXPRESKA otevřela 30. klub. Jeho kmotrou je moderátorka Kateřina Kristelová.

Dne 26. května slavnostně zahájila provoz již třicátá pobočka EXPRESKY ? 30minutového kruhového tréninku pro ženy. Nový klub se nachází v Praze na Strašnické ulici a jeho kmotrou se stala známá moderátorka Kateřina Kristelová.  

Po celé prázdniny nabízí EXPRESKA Praha Strašnická týden cvičení zdarma pro všechny nové klientky. V tomto a dalších vybraných klubech EXPRESKA je nyní také možnost vyzkoušet koncept nutričního poradenství či zakoupit speciální stravovací doplňky. Více na www.expreska.cz

Kruhový trénink v klubech EXPRESKA představuje rychlé a mimořádně účinné cvičení určené ženám bez rozdílu věku. Jedná se o komplexní cvičební program, který má za cíl posílit svaly, zpevnit tělo, zrychlit metabolismus a spálit přebytečné tuky. Kruhový trénink k nám přišel z USA a jeho obliba rychle roste, o čemž svědčí i rostoucí počet klubů EXPRESKA po celé ČR.
 
Kateřina Kristelová, kmotra nejnovější EXPRESKY, se do povědomí veřejnosti zapsala především díky moderování pořadu Eurosong po boku zpěváka Jiřího Korna. O cvičení v EXPRESCE Kateřina říká: "Do EXPRESKY jsem začala chodit krátce po narození dcery Claudie. Díky EXPRESCE a krabičkové dietě se mi velmi rychle podařilo získat ještě lepší tělesnou kondici, než jsem měla před založením rodiny." Elán i energii bude Kateřina opravdu potřebovat. Už nyní výborně moderuje pořad Lady M na TV Metropol v Praze a od září připravuje svůj vlastní pořad.
 
Společnost EXPRESKA se chystá v průběhu prázdnin otevřít v ČR 5 nových poboček (Teplice, Kralupy nad Vltavou, Praha Jiřího z Poděbrad, Příbram, Kladno). Dalších 12 poboček je v plánu otevřít do konce letošního roku. Expanze EXPRESKY probíhá i na Slovensku.
 
EXPRESKA nabízí bezkonkurenční ceny. Při zakoupení nejvýhodnějšího ročního plánu poskytuje nejlevnější kruhový trénink v celé České republice. V EXPRESCE je možné cvičit za neuvěřitelných 45 Kč!