Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Festival středomořských chutí

3. 06 2011 | Tradiční francouzský trh, který se vždy konal začátkem června na Ovocném trhu, nahrazuje zcela nový Festival středomořských chutí a vůní. Samozřejmostí kromě prodeje samotných výrobků budou také jejich ochutnávky.

Tradiční francouzský trh se svými delikatesami a atmosférou nezmizí, doplní ho však další středomořské chutě a vůně především z Itálie, Řecka a Španělska. Festival proběhne na novém místě, a to na  Náměstí Republiky v Praze. Během 4 dnů se představí 26 stánků s širokou nabídkou tradičních a možná i netradičních výrobků, pochutin a delikates z těchto zemí. Samozřejmostí kromě prodeje samotných výrobků budou také ochutnávky.

Představí se zde producenti a prodejci kvalitních vín, sýrů, uzenin a paštik, ale také čerstvé zeleniny, nejrůznějších delikates od slaných po sladké, olivových olejů, džemů, ale například také přírodní kosmetiky. Velkým lákadlem pro chuťové pohárky návštěvníků budou pravé italské čerstvě připravované těstoviny, mozzarela či vynikající šunka Pata Negra.  Samozřejmostí je možnost posedět a osvěžit se u typického buvette. Pro tento rok bude nabízena především kvalitní a čerstvá kuchyně v podobě barbecue z vysoce kvalitního a čerstvého masa z Francie, čerstvých italských těstovin a také širokou škálou salátů. Pro podtržení celkově příjemné atmosféry nesmí samozřejmě chybět příjemná živá hudba v podobě jazzu, flamenga a dalších typických žánrů – dva koncerty každý den vždy od 14,00 do 20,00.

Termín akce: 2.6.2011 10:00 - 5.6.2011 20:00

www.stredomorsky-aperitiv.cz

Diskuse

 
.
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO
 
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO