Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Fórum zdravé městské části v Praze 14

19. 05 2011 | Dne 11.5.2011 proběhlo v kulturním domě v Kyjích, již druhé veřejné setkání s občany, tzv. Fórum zdravé městské části, které městská část realizovala v rámci zapojení se do projektu Zdravá městská část - místní Agenda 21.

Účastníci si na začátku vyslechli zprávu pana starosty Bc. Radka Vondry o krocích městské části vedoucích k řešení 10-ti zásadních problémů, definovaných na loňském Fóru. Poté se ujal slova Ing.Petr Švec, ředitel kanceláře NSZM, který provedl účastníky celým následujícím programem. U kulatých stolů rozčleněných dle oblastí, se rychle rozvířila diskuze nad tématy, které občany Prahy 14 trápí. Účastníci ve spolupráci s garanty kulatých stolů z úřadu městské části, nakonec definovali 16 základních problémů. Závěrečné hlasování všech zúčastněných rozhodlo o konečném pořadí 16 hlavních problémů. Tyto body budou ověřeny anketou, která proběhne na přelomu května a června. Tvořivá atmosféra provázející celé setkání přinesla velké množství informací jak pro občany, tak i mnoho podnětů pro práci úřadu. Městská část děkuje všem zúčastněným za připomínky a náměty, které na fóru zazněly a bude intenzivně pracovat na jejich řešení.

Po celou dobu akce probíhala prezentace neziskových organizací působících na naší městské části. Návštěvníci tak měli možnost se seznámit s činností neziskové organizace MC Klubíčko - YMCA Praha, dále organizace BB KLUB Církve bratrské - Černý Most a společnosti DownSyndrom CZ, o.s.

Na závěr bychom rádi poděkovali společnosti CineStar, která darovala do tomboly rodinné vstupné na libovolný film, uváděný v síti kin této společnosti po celé republice a velký dík patří také Kvizu Praha 14 za poskytnutí potřebného zázemí a pomoci.

www.praha14.cz

Diskuse

 
.
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO
 
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO