Inspirativní vířivka MANTA jako novinka roku 2013 a unikát své kategorii vířivky pro 2 osoby

Jako zajímavou novinku jsme pro Vás vybrali jeden z nejmenších a nejvybavenějších modelů v kategorii vířivek pro 2 osoby na českém trhu. Tento překrásný luxusní model ve tvaru mořské paryby.

Vířivá vana Manta je unikátní nejen svým atypickým tvarem, ale především nejvyspělejším masážním systéme a anatomickým tvarem, který nabízí pro obě dispozice maximum užitného komfortu. Vířivka Manta je osazena kompletní masáží celého těla v lehátkové části a masáží celého zádového spektra s jedinečnou regulací masáže krčního svalstva.

Jako vysoký nadstandard lez označit periferní masáž hýžďového svalstva. Kombinace těchto masáží udává z tohoto modelu vířivé vany pro 2 osoby jeden z nejzajímavějších konceptů na našem trhu, a z tohoto důvodu jsme právě tento model vybrali jako inspirace do malého a omezeného prostoru.

Vířivka Manta je vhodná do všech omezených dispozic a díky své snížené světlé výšce je možné tento model umístit i do prostor s omezením na vstupní prostor do 800mm. Inspirujte se nejen o této krásné vířivce na webových stránkách exkluzivního a výhradního dovozce Canadian Spa společnosti SPA Studio s.r.o.  Webové stránky prodejce: www.spa-studio.cz