Inspirujte se na veletrhu For Interior

Největší podzimní veletrh nábytku a bytových doplňků FOR INTERIOR proběhne od 29. září do 2. října v PVA EXPO PRAHA.  

Pokud plánujete zařizování interiéru vašeho nového nebo stávajícího bytu, potom se nemusíte spoléhat na standardní nabídku produktů, ale můžete si pořídit takové vybavení, po kterém už dlouho sníte.

Na veletrhu FOR INTERIOR se ve čtyřech výstavních halách představí asi 300 tuzemských a zahraničních firem, mimo jiné z Velké Británie, Itálie, Rakouska nebo Německa. Mezi českými vystavovateli se objeví společnosti jako BELTERRA, BÖHM, DOMESTAV, JECH CZ, KAPLAN NÁBYTEK, LUSITO, PF NÁBYTEK, PURTEX, POSTELIA, ROTT a mnoho dalších.

Vzhledem k vysoké účasti nejvýznamnějších firem v oboru si zde vytvoříte obraz o aktuální situaci na trhu a souběžně se seznámíte s novinkami a limitovanými kolekcemi produktů. Na veletrhu si potom pořídíte nábytek v rozmanitých stylech, materiálech a barvách, a to za příznivé veletržní ceny. K dispozici vám budou profesionálové, kteří vám poradí se správným výběrem produktu. Kromě atraktivních expozic je pro vás připraven bohatý doprovodný program. Těšit se můžete i na jedinečnou soutěž o luxusní postel německé značky BEDEUR v hodnotě 300 000 korun.

Zároveň s veletrhem FOR INTERIOR proběhne v areálu PVA EXPO PRAHA i mezinárodní veletrh hotelového a restauračního zařízení, potravinářství a gastronomie FOR GASTRO & HOTEL.

Více informací najdete na oficiálních webových stránkách veletrhu www.forinterior.cz. Zlevněnou vstupenku si pořídíte ZDE: www.forinterior.cz/sleva.