Jubilejní 15. ročník konference TechEd-DevCon proběhne ve dnech 15. - 18. května

Odborná konference s dlouholetou tradicí TechEd-DevCon letos proběhne již popatnácté, a to ve dnech 15. až 18. května v multikinu Premiere Cinemas v Hostivaři. Je určená pro IT specialisty - programátory a IT administrátory - kteří chtějí získat přehled o současných a budoucích trendech, a to nejen v oblasti produktů společnosti Microsoft. Tato konference bude opět informačně nabitým čtyřdenním setkáním se špičkami v IT od nás i ze zahraničí, přednášky budou probíhat souběžně v několika sálech rozdělených podle zaměření. Novinkou letošního ročníku bude speciální blok zahraničních speakerů - InterFest Hall: po celý den bude jeden sál vyhrazen pouze pro přednášky zahraničních odborníků. TechEd-DevCon je největší IT konference pořádaná v České republice.  

„V současné době vrcholí přípravy pražského TechEd-DevConu, jehož jubilejní 15. ročník chystáme na květen. Jde o akci s dlouholetou tradicí, která už má stálé účastníky a každoročně seznamuje s tím nejzajímavějším, co IT světem hýbe,“ říká Jan Dvořák, ředitel Počítačové školy Gopas. „Jsme velmi rádi, že úspěšný byl i náš nový projekt - brněnský G2B TechEd. Byl naší první velkou odbornou konferencí konanou jinde než v Praze, prostřednictvím které jsme chtěli vyjít vstříc především IT specialistům z Moravy a Slezska. Rozhodně plánujeme v této nové tradici pokračovat – druhý G2B TechEd proběhne v únoru 2018,“ uzavírá Jan Dvořák. 

První odborná konference Počítačové školy Gopas pořádaná v Brně – G2B TechEd, proběhl ve druhém únorovém týdnu. Konference má s tou pražskou podobný název, rozhodně ale nejde o stejný koncept v jiném prostředí. V letošním roce se během dvou dnů v rámci G2B TechEdu vystřídalo na pódiu 20 odborníků s 22 přednáškami. Nejvíce lákaly ty zaměřené na IT bezpečnost a development, zde zejména prezentace rakouského odborníka s více než 20letou zkušeností z tvorby distribuovaných řešení Christiana Nagela. 

Informace o konferenci TechEd-DevCon 2017 budou postupně doplňovány na adrese https://www.teched.cz.