Kam o prodlouženém víkendu? Vyražte na bobovou dráhu a navštivte lanový park

Bobová dráha: Otevírací doba: denně 10.00 - 22.00 Vstupné: dospělí - 1x : 60 Kč, děti, studenti, ZTP - 1x : 50 Kč, děti do 100 cm ZDARMA   Lanový park: Otevírací doba: v provozu každý víkend a svátek (duben - září) Vstupné: děti 60 Kč, dospělí 100 Kč

Bobová dráha:

Otevírací doba: denně 10.00 - 22.00
Vstupné: dospělí - 1x : 60 Kč, děti, studenti, ZTP - 1x : 50 Kč, děti do 100 cm ZDARMA
 
Lanový park:
 
Otevírací doba: v provozu každý víkend a svátek (duben - září)
Vstupné: děti 60 Kč, dospělí 100 Kč
 
Kudy na Bobovou dráhu:
 
Po naučné stezce:
Návštěvu bobové dráhy můžete spojit s příjemnou podzimní procházkou po okolí, kolem dráhy totiž vede naučná stezka městské části Praha 9, tzv. I. severozápadní stezka. Naučná cesta seznamuje s historií i současností původně zemědělských osad Vysočany, Střížkov a Prosek. Zelenobílé značení vás provede krásnými zákoutími této části Prahy a seznámí s nejzajímavějšími místními památkami. Stezka vede od zastávky Vysočanská na Proseckou náves, kde si prohlédnete kostel sv. Václava s přilehlou farou a zaniklým hřbitovem, dále vás provede parkem Přátelství a Podviní i přes přírodní památku Prosecké skály se systémem podzemních chodeb Močálka. Pohled na panorama Prahy si během cesty nejlépe vychutnáte z vyhlídky Emy Destinnové. Trasu lze začít přímo u bobové dráhy, kde se nachází zastávka č.15 -  vinice Máchalka nebo i kdekoliv jinde. Celkem stezka měří téměř 9 km, často však křižuje zastávky MHD, cestu si tak můžete snadno zkrátit či přizpůsobit.
 
Na kole:
Výlet na bobovou dráhu můžete podniknout i na kole. Nejblíže areálu se nachází cyklostezka A26, tato páteřní cyklotrasa vede od Vltavy z Libně od trasy A2 podél potoka Rokytky až do Hloubětína. V místech, kde prochází Vysočany, lze sjet až k areálu bobové dráhy. Cyklostezka Rokytka místy protíná naučnou stezku Prahy 9, takže se i cyklisté dozvědí o zajímavostech a historii okolí. Kromě sochy Průmyslu a míst, kde stával lihovar či vodní mlýn si cestou také nezapomeňte prohlédnout lanovou lávku přes ulici Ocelářská. Bobová dráha je zapojena do programu Cyklisté vítáni, všem cyklistům tedy nabízí základní cykloservis, možnost odložení kol a další služby.
 
MHD/autem:
Další možností je dorazit městskou hromadnou dopravou přes Palmovku autobusem 140 nebo 185 do zastávky Kelerka či dojet autem až na bezplatné parkoviště před areálem.