Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Koncert proti strachu s Xindlem X

9. 09 2011 | Kapela The Tap Tap a Xindl X pořádají v neděli 11. září 2011 Koncert proti strachu. Koná se od 15:00 hodin na Střeleckém ostrově v Praze 1.

Právě deset let po útocích na americká dvojčata se Střelecký ostrov v Praze od 9 do 18 hodin promění v zónu beze strachu a bariér. Bezbariérový ostrov se pro vozíčkáře i všechny návštěvníky zpřístupní po vodě (z náplavky mezi Výtoní a Palackého náměstím), i výtahem z mostu Legií. Ze schodů mostu se mohou vozíčkáři stejně jako zdraví lidé spustit na ostrov po lanech. Slaňování, doprava lodí i vstup na celý program jsou pro všechny zdarma. Návštěvníci uvidí ukázky sportovních aktivit lidí s handicapem a mohou si je i sami vyzkoušet. K dobru přijdou také vepřové hody a další občerstvení.

Od 15 hodin začne koncert The Tap Tap a Xindla X. Svým tradičním repertoárem podpoří kapela handicapovaných studentů diskusi o tom, co vyžaduje větší odvahu - zda zemřít jako mučedník, nebo žít život s handicapem. Diskusi o bezpečí uprostřed Evropy ale také o bezbariérovosti měst a potýkání se s handicapem nabídne program na Střeleckém ostrově, který podpoří také starosta Prahy 1 Oldřich Lomecký a senátor Jiří Oberfalzer.

Večer dne 11. září od 18 hodin pořádá MZV v Černínském paláci koncert legendární kapely The Plastic People of the Universe jako upomínku událostí v New Yorku.

 

Diskuse

 
.
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO
 
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO