Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

KULTURNÍ DŮM KYJE – KVIZ PRAHA 14 - TIPY NA DUBEN

5. 04 2011 | 3.4. (neděle) O CHYTRÉ MYŠCE TEREZCE A ZLÉ KOZE – Pohádka s Jiřím Krytinářem - Od 15 hod.

8.4.  (pátek) ŠARBILACH - střípek pro štěstí - Symfonetický orchestr Jaromíra Vogela má pro Vás  připravenou  i melodii Lustig song a také několik dalších nově nastudovaných skladeb v židovském duchu pod taktovkou dirigenta Pavla Trojana J.r. Koncert provází zasvěceným výkladem o židovských tradicích harfistka, prof. Pavla Jahodová – Vondráčková. Od 19 hod.

10.4.  (neděle) POHÁDKOVÁ NEDĚLE: Sněhurka - Oblíbený divadelní soubor LOKVAR. Kdo je krásnější? Královna nebo Sněhurka? Je myslivec krutý? A jsou trpaslíci pořádkumilovní? Myslíte si, že znáte tuto pohádku opravdu dobře? Kdo uvidí - pochopí. Loutková pohádka pro děti, které se nebojí projevit svůj názor. 15 hod.

11.4. (pondělí) U SKLENIČKY… si povídají zpěvačka IRENA BUDWEISEROVÁ a básník PAVEL VRÁNA. Irena Budweiserová zpívala 30 let ve skupině Spirituál kvintet.  Nejedna písnička zazní i tento večer. 19 hod.

2.4. (úterý) LÁSKA A ŘÁD VE VÝCHOVĚ: PhDr. Jaroslav Šturma -  Navazujeme na lednovou přednášku s besedou. Setkání je opět určeno odpovědným rodičům i širším rodinným příslušníkům. Pana PhDr. Šturmu, ředitele dětského centra Paprsek, mnozí znají z úzké spolupráce s paní Dr. Jiřinou Prekopovou, autorkou knihy "Malý tyran" a terapeutické metody "Pevné objetí". 17.30 hod.             
    
13.4. (středa) ZDENĚK BÍNA & JAN URBANEC - World music, groove, jazz a mnoho dalších vlivů v akustickém projektu bývalého frontmana -123min. Za jeden večer Zdeněk Bína a Jan Urbanec na pódiu vystřídají jazz s latinou, flamenco s blues, nebo cikánské melodie s arabskými. Na své si přirozeně přijdou i fanoušci kapely -123min.19.30 - 21 hod.      
  
15.4. (pátek) 2. SOUSEDSKÁ ZÁBAVA -  Po celý večer Vám bude hrát k tanci a poslechu kapela SYNTÉZA. Proběhne také vystoupení rock´n ´roll  clubu  ALPHA při DDM Praha 9.  Od 20 hod.

17.4. (neděle) POHÁDKOVÁ NEDĚLE: Velikonoční pohádka - Země se probouzí ze zimního spánku, lidé oslavují období Velikonoc. „O jedno vejce se má každý rozdělit - jednu polovičku sníst sám - druhou jinému dát - vzpomene-li si, když zabloudí, s kým vajíčko jedl - najde cestu“, a tak zpečetí Andulka nové přátelství s Pepinou. Vydrží jejich přátelství i touhu získat poklad dvouhlavého skřeta? Od 15 hod.    
   
18.4. (pondělí) CESTOVATELSKÁ PŘEDNÁŠKA: Španělsko -  Herci hornopočernického divadelního souboru  Václav Hanák a Michal Pivarči zvou na povídání o pouti do Santiaga de Compostella aneb 900 km Španělskem na konec světa. 18.30 - 20 hod.

30.4. (sobota) AC/CZ (AC/DC REVIVAL) - Těšit se můžete na výběr světoznámých skladeb legendárních AC/DC v podání tohoto ostravského seskupení. 19 - 20.30 hod.

Každou středu: KLUB SENIORŮ

Předprodej: každé pracovní úterý od 14 do 18 hod. v kulturním domě Kyje
Rezervace vstupenek: e-mail: info@kvizpraha14.cz, tel. 266 712 465, 281 863 361
Praha – Kyje, Šimanovská 47, http://www.kvizpraha14.cz
 

Diskuse

 
.
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO
 
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO