Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím
Právě se nacházíte:

Muzeum 3000

15. 07 2011 | Maketa Ďáblovy bible vyrobená převratnými technologiemi; 3D scannery snímající předmět pomocí laseru, které si můžete sami vyzkoušet; hořící zeď a vévoda Habsburský vymodelovaný technologií Fog screen; interaktivní projekce, jež se mění při každém pohybu - to vše a mnoho dalšího sami prozkoumáte v nové budově Národního muzea od 13. do 27. července 2011 na výstavě Muzeum 3000.

Výstava se snaží působit na všechny návštěvníkovy smysly nejen vizuálně, ale i zvukovými a dotykovými  vjemy - výprava do muzea se pro vás stane komplexním zážitkem. Muzeum 3000 se zabývá celkovým zpracováním a realizací expozic i konkrétními řešeními průvodcovské techniky, zvuku nebo osvětlení. Například díky technikám moderního potisku materiálů je možné vyrobit dokonalé kopie dokumentů a knih, vzbuzující v návštěvnících dojem, že listují originálem. Vytváření 3D modelů pomocí 3Dscannerů si můžete i sami vyzkoušet.

Výstava je připravována v souvislosti s plánovanou rekonstrukcí historické budovy Národního muzea, jejíž součástí bude vytvoření nových stálých expozic s využitím právě těchto moderních výstavních a zobrazovacích technologií. Během čtrnáctidenní výstavy se představí řada firem z oblastí audiovizuální prezentace, výstavních modelů a rekonstrukcí, výstavního mobiliáře, osvětlovací a průvodcovské techniky.

Diskuse

 
.
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO
 
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO