Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Na Černém Mostě byl otevřen nový skatepark

22. 08 2011 | Dne 10.8.2011 byl slavnostně otevřen nový skatepark na Černém Mostě. Tento projekt financovaný z rozpočtu městské části Praha 14 a realizovaný společnosti Mystic contruction vyrostl na místě původního skateparku, který byl již ve velmi špatném stavu a nevyhovoval bezpečnostním předpisům. Ve spolupráci s veřejností se městská část rozhodla tento park obnovit.

Nový skatepark je vybaven běžnými prvky, jako jsou různé druhy ramp, ale i prvky, které napodobují standardní překážky ve městě jako jsou obrubníky, schody či zábradlí. Park prošel dvouměsíčním zkušebním provozem bez jediné závady a proto mohl být slavnostně předán k užívání obyvatelům Prahy 14. Skatepark je volně přístupný veřejnosti a jeho provoz není nijak časově omezen.
Městská část Praha 14 uvažuje o možnosti budování dalších takových center na svém území, protože je přesvědčena, že jsou jednoznačným přínosem pro obyvatele Prahy14. Vše záleží na zájmu, ohlasech a potřebách našich občanů, které otevření skateparku přinese. Chtěli bychom poděkovat společnosti Mystic construction, Českému červenému kříži, Městské polici a všem ostatním, kteří se na slavnostním otevřením podíleli. Děkujeme.

www.praha14.cz

Diskuse

 
.
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO
 
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO