Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Nenechte si ujít Pražský dračí podzim 2011

5. 09 2011 | Pražský dračí podzim je největší akcí, spojující závody dračích lodí a bohatou kulturní tradici jihovýchodní asie. V rámci festivalu se pojedou závody čínských dračích lodí na 250 a 1000 metrů, závody unikátních indonéských lodí a to vše doplní kulturní program exotických tanců a umění.

Závodní část festivalu nabídne závody na krátké a dlouhé trati pro zájemce z řad sportovních klubů, ale také pro amatérské posádky. Kromě závodů na čínských lodích budete také moci vidět závody na indonéských lodích, které náš klub vlastní jako jediný v Evropě.

Přijďte se podívat na závody, přijďte fandit našim sportovcům. Celý den bude kromě závodů protkán také kulturním programem, který v sobě bude obsahovat exotické tance z asijských, ale i dalších zemí, ukázky bojových umění a také jedinečný dračí tanec, ve kterém soubor dračího tance Pražského klubu dračích lodí představí novou taneční sestavu s fascinujícími prvky.

Na závěr programu chystáme překvapení, které ale samozřejmě nemůžeme prozradit. Každpodádně se bude na co dívat! Po celý den bude v areálů možnost zakoupení občerstvení, jídla a nápojů. I pro nezávodící návštěvníky nabídneme program, např. projížďky pro děti a jejich rodiče na dračí lodi. Přijďte k nám!

http://www.praguedragons.cz/

Diskuse

 
.
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO
 
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO