NOVÉ METEOSTANICE S VENKOVNÍM SNÍMAČEM

Podzim prý už meteorologicky začal 1. září, ale odpolední teploty odpovídají létu. Ranní teploty už ale dávají napovídat, že podzim se o slovo hlásí. Je tedy nutné být přes den připraven na chladnější i tak teplejší počasí. Co vše si na sebe vzít? A z čeho se vysvléct, aby bylo příjemně? Vzít si deštník či není potřebný? Takové dotazy, a hlavně odpovědi na ně, můžete získat díky novým meteostanicím SENCOR SWS 4300 a SWS 5200.

Designéři si tentokrát řekli, že si s interiérovým „chytrým“ doplňkem pohrají a že jeho tvarem rozbijí možný stereotyp.

Meteostanice SENCOR SWS 4300 je malá kulatá „bublina“, která díky novému zpracování grafiky jednoznačně a na první pohled ukáže, zda bude slunečno, mírně oblačno, zataženo nebo třeba déšť. Ukazuje vnitřní i venkovní teplotu a vlhkost, ukazuje čas a dokáže i vzbudit! Pokud ve venkovním snímači budou docházet baterie, barevný neozařující displej nás bude informovat. Je tedy vhodná i do ložnice.

Meteostanice SENCOR SWS 4300 je dostupná za 749 Kč.

Druhá, designově zajímavá meteostanice SENCOR SWS 5200, vypadá jako jemná kapka a její styl vás prostě ohromí. Na barevném LED displeji jsou přehledně srovnané informace o typu počasí (slunečno, mírně oblačno, zataženo či deštivo), o času, kde samozřejmostí je i budík, a o vnitřní a venkovní teplotě a vlhkosti. LED displej graficky informuje i o stavu baterií v externím snímači a o stavu připojení.

Meteostanice SENCOR SWS 5200 je dostupná za cenu 999 Kč.