NOVINKY V LED OSVĚTLENÍ OD RETLUX

11. 06 2019 | Společnost Retlux přináší před letní sezónou celou řadu produktových novinek na poli LED osvětlení. Nová generace LED žárovek již je schopna plně nahradit klasické žárovky ve všech ohledech. Běžně jsou k dostání LED svítidla zastupující halogenové nebo klasické žárovky o jakémkoliv světelném výkonu.

Novinka pro osvětlení interiéru RLL 312/313

Pro použití do všech svítidel s klasickou E27 objímkou má Retlux novinku ve formě LED žárovky s funkcí stmívání bez nutnosti vlastnit stívač. Dostupná je ve dvou variantách – s teplým světlem nebo vhodnou pro pracovní prostředí se studeným světlem. U žárovek RLL 312/313 není potřeba instalovat stmívač, ani žádná práce odborníka který jej zapojí. Každým vypnutím a zapnutím vypínače v rámci 5 vteřinového intervalu se posune intenzita světla mezi stupni 100/50/10 % maxima výkonu. Můžete si tak nastavit intenzitu světelného toku podle okamžité potřeby a nálady. Snížením intenzity lze také ušetřít za elektrickou energii.

Žárovky RLL 312/313 jsou dostupné se závitem E27 nebo paticí GU10 a mají životnost 20 000 hodin.

Doporučená MOC je 79 Kč.

Stolní LED lampa RTL 200 černá a RTL 201 bílá

Díky možnostem nastavení ramene lampy a úhlu hlavy nasměrujete svit přesně tam, kde je ho potřeba. V podstavě lampy je vložené závaží pro zlepšení stability a na jejím vrchu najdete dvě dotyková tlačítka. Prvním tlačítkem ovládáte intenzitu světelného toku ve 3 krocích (60, 120 nebo 200 lm) a druhým teplotu chromatičnosti, tedy barvu světla, 3500, 4500 nebo 6500 K). Můžete tak mít dostatek světla u vašeho pracovního stolu, ale také méně světla na knihu v ložnici, když nechcete rušit partnera ve spánku.

LED lampa RTL 20x složená z 28 LED má příkon 5 W. Pro napájení můžete připojit lampičku třeba k USB portu vašeho notebooku nebo k powerbance. Může tak dobře posloužit například na cestách. Adaptér do sítě je ale i tak součástí balení.

Doporučená MOC je 499 Kč.

Pracovní LED světlo RPL 101

Lehká́, elegantní a vysoce praktická LED svítilna s příkonem 5 W dokonale osvětlí pracovní prostor a nabízí několik vychytávek pro zjednodušenou manipulaci. Na vzdálenějším konci najdete praktické kovové očko na zavěšení a na straně držadla nastavitelný kloub se silným magnetem. Díky tomu máte během okamžiku požadovaný úhel osvitu.

Na spodní části rukojeti je otočný regulátor, který umožňuje nastavit světelný tok v rozsahu 300–700 lm a na zadní části je optický ukazatel nabití akumulátoru ve formě 4 diod.

Vestavěný Li-ion akumulátor s kapacitou 2200 mAh dovolí využívat svítilnu od 2,5 až 7 hodin podle zvolené intenzity osvětlení. Plné nabití trvá přibližně 3 hodiny. Součástí lampy je Mikro USB konektor chráněný proti nečistotám gumovou krytkou. Na dobití tedy stačí klasická nabíječka na mobilní telefon nebo USB port počítače.

Doporučená MOC je 449 Kč.

Solární zapichovací světla určená na zahradu

Pokud chcete mít na zahradě osvětlenou přístupovou cestu do domu jako prevenci před úrazy nebo si chcete zkrášlit okolí vašich zahradních pergol a altánů, hodí se vám k osvětlení zapichovací svítidla na solární napájení. Jednoduchá manipulace, odolný materiál, absence kabelů a ochrana proti prachu a stříkající vodě IP44. To jsou přednosti těchto solárních pomocníků.

Vrchní kryt svítidel je pokryt polykrystalickým solárním článkem, který slouží k dobíjení vloženého akumulátoru za denního světla. Proto je třeba, aby na solární článek dopadaly sluneční paprsky v maximální možné míře. Zespodu svítidel je umístěný akumulátor a jeden nebo více LED čipůSpodní část svítidla tvoří tyč a bodec z tvrzeného plastu.

Vestavěný senzor reaguje na světlo, takže přes den je svítidlo vypnuté a vložený akumulátor se nabíjí ze solárního článku. Jakmile přijde soumrak, svítidlo se automaticky rozsvítí a svítí až do brzkých ranních hodin.

Doporučená MOC solárního zahradního svítidla RETLUX RGL 104 je 199 Kč.

Doporučená MOC solárního zahradního svítidla RETLUX RGL 105/106 (varianty s teplým bílým a studeným bílým světlem) je 199 Kč.

Doporučená MOC solárního zahradního svítidla RETLUX RGL 107 je 239 Kč.

Doporučená MOC solárního zahradního svítidla RETLUX RGL 108 je 369 Kč.

 
.
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO
 
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO