Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Novus Optik, jsme tu pro Vaše oči

28. 05 2010 | Naše nejnovější optika je ve Vyskočilově ulici v budově Brumlovka na Praze 4, jednu stanici od metra Budějovická. Je to samozřejmě plnohodnotná optika, kde se aplikují kontaktní čočky a provádí se měření zraku. Od ostatních optik zde mimo jiné nabízíme i dioptrické brýle Tag Heuer.

Naše nejnovější optika je ve Vyskočilově ulici v budově Brumlovka na Praze 4, jednu stanici od metra Budějovická. Je to samozřejmě plnohodnotná optika, kde se aplikují kontaktní čočky a provádí se měření zraku. Od ostatních optik zde mimo jiné nabízíme i dioptrické brýle Tag Heuer. Jako jediní v republice, co se týče optik, sluneční brýle Wileyx a dále nabízíme kolekci slunečních brýlí Oakley. Sluneční brýle Oakley a Ray - Ban nabízíme na pobočce optika Vyskočilova, Praha 4 .

Naše oční optika poskytuje komplexní služby, počínaje odborným poradenstvím při výběru brýlových obrub, brýlových skel, slunečních brýlí či sportovních brýlí.

Nabízíme měření zraku jednak objektivní metodou pomocí autorefraktokeratometru japonské značky TOPCON. Dokorigování provádíme vždy subjektivně pomocí zkušebních skel. Pokud si u nás zakoupíte brýle, je toto měření zraku
zdarma.

Pokud nosíte dioptrické brýle, můžeme Vám zhotovit sluneční brýle, sportovní brýle, horské brýle, plavecké brýle i potápěčské brýle v dioptrickém provedení.

Jsou-li Vám brýlové obruby na obtíž, nebo je při Vaší profesi nemůžete nosit, jsme schopni Vám doporučit kontaktní čočky, které Vám budou nejvíce vyhovovat.

Diskuse

 
.
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO
 
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO