Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Ohrožené děti si užily víkend v Českém ráji

27. 05 2011 | Městská část Praha 14 zorganizovala od 6. do 8. května další víkendový pobyt pro děti ohrožené sociálním vyloučením, který se uskutečnil v rekreační středisku Palda v Českém ráji. Na přípravě realizace pobytu se podíleli i spolupracující neziskové organizace: Sdružení na pomoc dětem s handicapy, KC Pacifik a občanské sdružení Jahoda. Pobytu se účastnilo 15 dětí a čtyřčlenný pedagogický doprovod.

Víkendový pobyt nabídl dětem možnost aktivního využití volného času, přispěl také k získání nových kamarádů, nových zkušeností a pozitivních zážitků. V neposlední řadě také prohloubil spolupráci s nízkoprahovými kluby a posílil vazby dětí na tyto organizace.

Program pobytu byl přizpůsoben věku dětí tak, aby byl pro děti přínosný a zároveň i zábavný. Kromě spousty her a další zábavy byl pro děti připraven výlet do "Šťastné země" (přírodní zábavní dětský areál). Víkendový pobyt se opravdu vydařil a to nejenom díky krásnému slunečnému počasí. Děti si domů odvážely hezké zážitky a nová přátelství. V letošním roce připravujeme ještě letní táborový pobyt a víkendový pobyt na podzim...

www.praha14.cz

Diskuse

 
.
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO
 
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO