Oříšková zdravá svačinka nejen pro školáky

Slovenská značka Farmland míří na nadšence do zdraví a poctivých potravin a vyznačuje se třemi zásadními hodnotami – férovostí, čestností a dobrými úmysly. Odebírá totiž své produkty pouze od malých zemědělců z celého světa. Patří mezi ně i směsi ořechů a sušeného ovoce, které můžete mlsat třeba jako zdravou svačinku, v mysli nebo pudinku.

Mezi směsi patří třeba natural premium, ze které bude nadšené hlavně vaše srdce, jemuž ořechy dělají moc dobře. Obsahují velké množství zdravých tuků, které snižují hladinu cholesterolu, tlak a pomáhají cévnímu systému.

Ve směsích od Farmlandu má každý oříšek svůj úkol a nezastupitelnou roli pro naše tělo. Mandle obsahují vitamín E, který bojuje proti zánětům a snižuje riziko srdeční deprese. Lískové oříšky jsou bohaté na vitamíny skupiny B a pomáhají snížit riziko kardiovaskulárních chorob. Pekanové ořechy obsahují kyselinu olejovou, která zlepšuje pružnost krevních stěn. Makadamové oříšky mají antibakteriální účinky a pozitivní vliv na celou nervovou soustavu a pistácie jsou plné antioxidantů a pomáhají snižovat reakci těla na stres. Tato šestka ořechů je osvědčeným pomocníkem při zlepšování zdraví srdce i každé buňky našeho těla.

Některé směsi kombinují ořechy se sušeným ovocem plným zdraví prospěšných látek a antioxidantů. Borůvky s vysokým podílem karotenů chrání imunitní systém před bakteriemi a jsou tím nejchutnějším lékem proti stresu. Brusinky a rozinky jsou zase komplexním zdrojem sacharidů a antioxidantů a mají také pozitivní vliv na imunitu. Velkým bonus pro naši vitalitu je i superpotravina physalis, jež pomáhá udržovat zdravé kosti a oči díky obsahu vitamínů K a A. Směsi ořechů Farmland si můžete objednat spolu s dalším nákupem na Košík.cz.