Právě se nacházíte:

Polohovací postele Vela

Polohovací postel Johann Malle Vela se vyznačuje zejména svým zpracováním do nejmenších detailů, které se provádí ručně. Použit je pevný rám z dubového masivu s vysokou nosností, přírodní matrace s tašičkovými pružinami a potahové dekory z pravé kůže či vysokogramážní látky. Postel je osazena spolehlivými motory německého výrobce, zvedacími mechanismy a bezdrátovým ovládáním jednotlivých částí postele, které umožňují její polohování.  

Polohovací systém umožňuje jednoduché a rychlé navolení optimální polohy při zachování všech výhod a předností běžné kontinentální postele. Tento systém je vhodný nejen pro osoby s onemocněním pohybového aparátu, ale také pro všechny, kteří hledají maximální komfort a pohodlí. Polohovací postele tak zpříjemní řadu běžných činností, jako je četba či sledování televize. Ale jejich přínosem je také zmíněný zdravotní aspekt, kdy přináší úlevu od bolestí, pomáhá správnému prokrvení končetin či uvolnění a relaxaci celého těla.    

„Polohovací kontinentální postele Vela vynikají přesným zpracováním každého detailu. Jejich předností je vysoká nosnost a robustnost díky masivnímu dubovému rámu, který posteli zaručuje také dlouhou životnost. Prováděli jsme důsledné testování veškerých materiálů a později i samotného prototypu postele. Výsledkem jsou precizně zpracované polohovací postele, které nabízejí pohodlí i luxus. Pozornost jsme věnovali nejen designu postele a použitým materiálům, ale také samotnému ovládání postele, které je velmi snadné díky bezdrátovému dálkovému ovládání. Samozřejmostí je garance 25 let na rám postele,“ uzavírá Jakub Šoufek ze společnosti Johann Malle.