Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Přichází Lepší.TV, chytrá televize přes internet

3. 05 2017 | Na českém trhu se objevila nová služba poskytovatele televizních programů. Lepší.TV umožňuje sledovat v základním balíčku 69 televizních programů za 189 Kč měsíčně a nabízí tak levnější alternativu ke kabelovým televizím a dalším poskytovatelům. V rámci služby nabízí také nahrávání programů, shlédnutí všech pořadů 30 dní do historie a vedle toho díky chytrému set top boxu dokáže proměnit i starou televizi na počítač. Navíc funguje i na pomalejším internetovém připojení.  

„Lepší.TV nabízí novou službu pro ty, kteří chtějí sledovat oblíbené televizní pořady také v době, kdy to vyhovuje jejich časovým možnostem. Dává totiž možnost sledovat televizní pořady přes set top box nebo jakýkoli prohlížeč s časovým posunem, vracet se v nich nebo posouvat, nahrávat je prakticky bez omezení a vybírat z archivu až 30 dní zpětně,“ prozrazuje ředitel Lepší.TV Pavel Górecki a dodává: „Další výhodou je mobilita zařízení, v týdnu lze využívat službu doma, o víkendu si ji vzít s sebou na chalupu a v létě třeba na dovolenou.“

Co služba Lepší.TV zahrnuje? Po instalaci, která je velmi jednoduchá a rychlá, získá zákazník podobné možnosti, jako kdyby se připojil ke kabelové televizi. Televizor se po zapojení tohoto boxu, klávesnice a myši vlastně změní na počítač: set top box s Androidem totiž slouží i jako obecný přehrávač z domácí sítě nebo USB zařízení. Podporuje všechny důležité formáty videa, zvuku, titulků i kontejnerů. 

Další výhodou Lepší.TV je její cena. V porovnání s ostatními dostupnými službami podobného typu je totiž nejnižší – 189 Kč měsíčně při ročním předplatném, jinak 199 Kč měsíčně. V základním balíčku za je k dispozici 69 stanic, včetně stanic prémiových, a televizní videoarchiv se 400 filmy, seriály, dokumenty i pořady pro děti. 

Vlastní službu zpřístupňuje zákazníkům Lepší.TV box, který funguje na systému Android 6.0. Kromě klasických výhod IPTV technologie, jako je neomezené nahrávání, pauzování, přetáčení a zpětné sledování pořadů, nabízí také vysílání v HD kvalitě prostřednictvím kodeku H.265. Díky tomuto formátu je možné dosáhnout plynulého přehrávání HD přenosu i při nízkém datovém toku, takže kvalitní obraz zajišťuje i v místech, kde není ideální připojení k internetu. 

O Lepší.TV

Za projektem Lepší.TV stojí ostravská společnost goNET. Tato ryze česká společnost provozuje již 18 let nejkompletnější televizní program na českém internetu TVprogram.cz. Ten přináší televizní program pro více něž 650 stanic, poutavé videoukázky k filmům, obrázky, popisky a nezávislé komentáře k pořadům.  V roce 2014 spustili goNET zdarma službu online nahrávání televizních pořadů. Díky získanému know-how se tým Pavla a Petra Góreckich rozhodl vytvořit vlastní IPTV Lepší.TV, kterou spustili do ostrého provozu v prvním kvartále roku 2017. Řešení nemá v ČR v této podobě žádnou konkurenci. Navíc díky výrazně nižší ceně, než nabízí za podobnou službu nadnárodní společnosti, si Lepší.TV může dovolit mít doma skutečně každý.
 

 

Diskuse

 
.
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO
 
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO