Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Přijďte s dětmi na bezpečnostní den "Praha dětem"

18. 08 2011 | Na Staroměstském náměstí se 30. srpna můžete zůčastnit speciálního dětského dne zaměřeného na bezpečnost nejmenších v silničním provozu i při volnočasových aktivitách. Součástí programu je také bohatý kulturní program, v němž vystoupí dětmi oblíbená Dáda Patrasová.

Kromě zábavně edukativního programu vás čeká i bohatý doprovodný program - soutěže, sportovní, taneční a herecká vystoupení profesionálních umělců (Dáda Patrasová, skupina Maxim Turbulenc, Tři sestry), ale i začínajících umělců z řad dětí a mládeže z dětských domovů. Celým dnem bude provázet moderátorská dvojice Martin Dejdar a Gábina Partyšová.

Hlavním tématem, na které chce projekt Bezpečnost dětí a mládeže upozornit, je právě bezpečnost dětí a mládeže v silničním provozu (v autě jako spolucestující i za volantem, v pozici chodce, na kole či kolečkových bruslích). Upozornit na možnosti aktivní i pasivní ochrany a důležitost preventivního působení chtějí organizátoři i u dalších témat, kterými jsou celoroční volnočasové aktivity, bezpečnost dětí a mládeže ve vazbě na životní prostředí či zdravotní péče, první pomoc a bezpečný vývoj mládeže.

Osmihodinový program dětem nabídne také možnost setkání s profesionály z řad policie, hasičů i záchranné služby, rodiče i děti se tak budou moci zblízka seznámit s uniformami, způsoby jejich práce i komunikace. Do budoucna jsou ve vybraných městech po celé České republice plánovány i další dny Bezpečnosti dětí a mládeže, vždy s akcentem na problematiku typickou pro daný region nebo roční období, v němž bude akce organizována.

 

Diskuse

 
.
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO
 
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO