PROJEKT KOTI BRANÍK HLÁSÍ: ZÁKLADNÍ KÁMEN POLOŽEN, PRODEJE NOVÝCH BYTŮ ROSTOU

Zástupci YIT Stavo v únoru položili základní kámen rezidenčního projektu KOTI Braník. Měl podobu schránky, do které generální ředitel YIT Stavo Vladimír Dvořák vložil přání úspěšného dokončení stavby. Schránka byla následně za pomoci projektového manažera YIT Stavo Lukáše Techla a zástupce generálního dodavatele Ondřeje Kahouna zabetonována do základů stavby.

Výstavba KOTI Braník běží podle časového plánu. „V současné době jsme dostavili podzemní patra, ve kterých budou umístěna parkovací stání, a začínáme pracovat na nadzemních podlažích. Dokončení celého projektu plánujeme na letošní zimu, první obyvatelé se tak budou moci stěhovat na jaře 2014. Těší nás, že projekt díky své koncepci a kvalitě vzbudil mezi klienty o nové bydlení zájem a my se tak můžeme v počáteční fázi výstavby pochlubit již téměř 40 % prodaných bytů,“ říká Dana Bartoňová, obchodní a marketingová ředitelka společnosti YIT Stavo. Prodej nových bytů společnost YIT Stavo zajišťuje prostřednictvím vlastního prodejního oddělení YIT Point.

KOTI Braník – nové byty v Praze s vysokou mírou soukromí a bezpečí
KOTI Braník je koncipován jako nízkoenergetický projekt splňující náročné požadavky na bydlení. Kromě bytů klasických dispozic, od 1+kk až po 5+kk, v něm proto bude i několik jednotek mezonetového typu se střešními zahradami a terasami. Podle finských tradic bude zhruba 10 % bytů z celkových 107 jednotek vybaveno saunou. Nové byty budou rozmístěny do čtyř domů, které tvoří uzavřený areál a poskytují tak obyvatelům maximální soukromí a bezpečí. Projekt vyrůstá v městské části Praha 4, na rozhraní Braníka a Hodkoviček, v sousedství vilových čtvrtí a lesoparků. 
 
Základní kámen projektu KOTI Braník položili představitelé společnosti YIT Stavo (zleva): marketingový manažer Jan Štíhel, projektový manažer Lukáš Techl, generální ředitel Vladimír Dvořák a Senior Sales Representative David Smola.