Prosecké skotačení – dětské cyklistické závody o lístky na Bobovku i pobyt v Alpách

Již tuto neděli 9. září se koná druhý ročník Proseckého skotačení - cyklistické akce pro děti. Samotné závodiště vyroste v okolí Skicentra u Bobové dráhy na Proseku. Děti i dospělí se mohou těšit na cyklozávody, cyklodráhu, lanový park, exhibici na kolech a mnoho dalších atrakcí. Soutěží se hned v několika kategoriích. První 3 místa v každé kategorii získají hodnotné ceny, např. volné jízdy na Bobovce, vouchery do Skicentra Prosek a další dárky. Prvních 50 přihlášených účastníků závodů získá jako bonus lístek na bobovou dráhu. 

Závodění vypukne ve 13 hodin. Do 12:30 musí být všichni závodníci registrováni. Jako první startují tzv. odrážedla, tedy děti do 4 let bez šlapacího kola. Hned za nimi se vydají i další kategorie: kola do 6 let, kola 7 – 9 let, 10 – 12 let a jako poslední vyrazí kategorie 13 – 15 let. Přidat se mohou i rodiče ve speciální kategorii závody dvojic (dítě + rodič + jen 1 bike/kolo), na kole však může jet jen jeden, ten druhý musí absolvovat celou trať po svých. Záleží tedy na každém, jakou zvolí strategii. Během celého dne si mohou dospělí na místě vyzkoušet kola SCOTT a využít bezplatný základní servis kol, které si dovezou. Jen pozor, nezapomeňte si doma helmu, bez ní se nebudete moci závodu zúčastnit.

První 3 místa v každé kategorii získají hodnotné ceny, např. jízdy na Bobovce, vouchery do Skicentra Prosek a dárky od partnerů. Prvních 50 přihlášených účastníků závodů získává jako bonus 1 jízdu na bobové dráze zdarma. Prvních 100 účastníků si odnese tričko. Zkrátka nepřijde ani ten, kdo se neumístí. Každý účastník závodů získá zdarma nápoj, zmrzlinu a další drobné dárky. Všichni soutěžící budou navíc zařazeni do slosování o hlavní ceny: dětské kolo SCOTT a 3 - denní pobyt pro 2 osoby v Rakousku. 
 
Program 
- dětské cyklozávody 13:00 – 15:30 
- překážková cyklodráha 11:00 – 12:30 (a po závodech)
- testování kol zn. SCOTT (pro dospělé) a bezplatný základní servis kol
- dětský lanový park s instruktory u Bobové dráhy 
- BMX Show – Dominik Nekolný (mistr ČR, mistr Německa, mistr Slovenska) 
- malování na obličej, balónková dílna, skákací hrad, trampolína a další soutěže
 
Odkaz na ON-LINE PŘIHLÁŠKU naleznete na oficiálních internetových stránkách www.restaurace-bobovka.cz
 
Místo konání: Skicentrum Prosek (u Bobové dráhy na Proseku)
Termín konání: neděle 9. září 2012
Začátek akce: 11:00 - 17:00h (10:00 - 12:30 povinná registrace) 
Startovné: 60,- Kč (předem) / 100,- Kč (na místě v den závodů) 
 
Aktuální informace o dráze a připravovaných akcích na