Řidič srazil policistu a ujel

Řidič osobního auta dnes po 13:00 v pražské Zbraslavi srazil dopravního policistu a ujel. Policista utrpěl otevřenou zlomeninu nohy, je v nemocnici. Policie nevylučuje, že motorista srazil policistu úmyslně, řekla ČTK policejní mluvčí Jana Rösslerová. Po řidiči policie pátrá a prosí o pomoc i veřejnost. Nehoda se stala na křižovatce ulic Strakonická a Na Baních, policistu srazilo stříbrné BMW. 

Řidič osobního auta dnes po 13:00 v pražské Zbraslavi srazil dopravního policistu a ujel. Policista utrpěl otevřenou zlomeninu nohy, je v nemocnici. Policie nevylučuje, že motorista srazil policistu úmyslně, řekla ČTK policejní mluvčí Jana Rösslerová. Po řidiči policie pátrá a prosí o pomoc i veřejnost.

Nehoda se stala na křižovatce ulic Strakonická a Na Baních, policistu srazilo stříbrné BMW. "Zatím neznáme bližší okolnosti celé události. Na místě nyní hledáme svědky a zajišťujeme kamerové záznamy," sdělila policejní mluvčí.
 
Kdo auto řídil, v této chvíli policie ještě neví. "Kdokoli bude mít informace o stříbrném BMW s poškozením na pravé přední straně vozu nebo byl svědkem srážky, může zavolat na linku 158," oznámila Rösslerová.
 
zdroj: ČTK