Rigips na veletrhu Dřevostavby

31. 01 2017 | Společnost Rigips chystá novinku pro veletrh Dřevostavby na holešovickém výstavišti, který se koná od 2. do 5. 2.  Rigips se tam chystá představit inovaci týkající se podlahových skladeb. 

Společnost Saint-Gobain Construction Products CZ, divize Rigips, bude prezentovat mimo jiné konstrukční desku RigiStabil, která je vhodná pro příčky, předstěny, podhledy i podlahy. Inovace těchto desek Divize Rigips představí právě na veletrhu Dřevostavby na svém stánku SH5.

„Deska RigiStabil je jedinečným stavebním materiálem, který lze všestranně použít v dřevostavbách,“ dodává k tomu ředitel marketingu Divize Rigips, Martin Sochor.

RigiStabil nejen do dřevostaveb

Konstrukční desky RigiStabil jsou do dřevostaveb mimořádně vhodné. Jsou snadné na montáž a nevyžadují žádné technologické pauzy. Do novostavby se díky suché metodě výstavby nevnáší žádná dodatečná vlhkost. Tyto desky jsou navíc vhodné pro řešení konstrukcí se zvýšenými požadavky na mechanickou a protipožární odolnost. Deska se lehce vypořádá se zvýšenou vlhkostí.

Divize Rigips tak na veletrhu Dřevostavby představí nejen dlouholetou praxí prověřený stavební materiál, ale i dokonalý stavební systém vyvinutý speciálně pro montáže do dřevostaveb.