Rigips na veletrhu Dřevostavby

Společnost Rigips chystá novinku pro veletrh Dřevostavby na holešovickém výstavišti, který se koná od 2. do 5. 2.  Rigips se tam chystá představit inovaci týkající se podlahových skladeb. 

Společnost Saint-Gobain Construction Products CZ, divize Rigips, bude prezentovat mimo jiné konstrukční desku RigiStabil, která je vhodná pro příčky, předstěny, podhledy i podlahy. Inovace těchto desek Divize Rigips představí právě na veletrhu Dřevostavby na svém stánku SH5.

„Deska RigiStabil je jedinečným stavebním materiálem, který lze všestranně použít v dřevostavbách,“ dodává k tomu ředitel marketingu Divize Rigips, Martin Sochor.

RigiStabil nejen do dřevostaveb

Konstrukční desky RigiStabil jsou do dřevostaveb mimořádně vhodné. Jsou snadné na montáž a nevyžadují žádné technologické pauzy. Do novostavby se díky suché metodě výstavby nevnáší žádná dodatečná vlhkost. Tyto desky jsou navíc vhodné pro řešení konstrukcí se zvýšenými požadavky na mechanickou a protipožární odolnost. Deska se lehce vypořádá se zvýšenou vlhkostí.

Divize Rigips tak na veletrhu Dřevostavby představí nejen dlouholetou praxí prověřený stavební materiál, ale i dokonalý stavební systém vyvinutý speciálně pro montáže do dřevostaveb.