Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Už za 10 dní přivítá Praha netradiční cirkusové umění

14. 09 2011 | Zbývá pouhých 10 dní, kdy přivítá hlavní město Praha netradiční přehlídku mezinárodního cirkusového umění. Dne 28. září startuje v Praze 10 v areálu Hagibor druhý ročník mezinárodní přehlídky cirkusového umění Cirkus Cirkus Classic 2011. Pražané budou mít možnost až do 6. listopadu 2011 zhlédnout netradiční show, která v České republice nemá obdoby. V luxusních vyhřívaných cirkusových stanech se představí účinkující umělci z celého světa.

Cirkus Cirkus Classic návštěvníkům nabídne výbornou zábavu a neobyčejnou podívanou. Diváci se mohou těšit na žonglérská a artistická vystoupení nebo drezuru bílých lvů, slonů, chrtů a lam. V rámci programu vystoupí umělci a artisté z Brazílie, Kolumbie, Ekvádoru, Ruska, Španělska, Itálie, Ukrajiny a České republiky, a to v neuvěřitelných 40 představeních.
 
Jako třešnička na dortu čeká diváky vystoupení kolumbijských borců v takzvaném „kole smrti“, kteří předvedou nezkrotnou show v točících se ocelových kolech vysoko nad zemí. Vrcholem programu je také drezura bílých lvů, kterou nelze vidět v žádné české ZOO nebo cirkuse. Podobné vystoupení mohou diváci zhlédnout pouze ve Spojených státech amerických, ve městě zábavy Las Vegas.

 

Diskuse

 
.
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO
 
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO