Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

V Praze 14 proběhne oslava Den Země

14. 04 2011 | MČ Praha 14 zve občany na Den Země dne 27.4.2011 v době od 10:00 do 17:00 hodin v prostoru před stanicí metra Rajská Zahrada. Oslava se v letošním roce koná v rámci realizace projektu "Zavádění místní Agendy 21..." podpořeného revolvingovým fondem Ministerstva životního prostředí.

Tématicky je kampaň přizpůsobena především letošnímu "Mezinárodnímu roku lesů", který byl Organizací spojených národů vyhlášen pro rok 2011.

Do příprav a realizace se zapojila některá školská zařízení, jichž je MČ Praha 14 zřizovatelem. Velmi velkou měrou přispěla především základní škola Generála Janouška, jejíž Ekotým připravil pro účastníky pestrý soutěžní a poznávací program.

Žáci ZŠ Chvaletická budou, tak jako v loňském roce, prodávat výpěstky ze školního skleníku a ZŠ Šimanovská obohatí soutěžní i doprovodný kulturní program.

Je pro nás velmi potěšující, že nezůstaly stranou ani mateřské školky a například MŠ Korálek má připravené hudební a pohybové vystoupení svých žáčků. Kulturní program bude obohacen i o pěvecké vystoupení žákyň ZUŠ Horní Počernice.

Akce je zaměřena na ekovýchovu a jejím cílem je především podpora veřejného povědomí v enviromentální oblasti a zejména rodiče s dětmi se mohou poučit o ekologickém chování jak v přírodě, tak v místě svého bydliště.

www.praha14.cz

Diskuse

 
.
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO
 
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO