Vánoční dárky - Vzdělávací kurz, aroma žárovka a pelíšek pro domácí mazlíčky

Vzdělání pod stromeček. Pokud chcete své blízké obdarovat něčím opravdu hodnotným a užitečným, věnujte jim vzdělání: dárkový poukaz na kurz pořádaný Počítačovou školou Gopas. Nabídku kurzů pořádaných v Praze a v Brně nejdete na http://www.gopas.cz/Kurzy/Katalog-kurzu.aspx, platnost poukazů je do 30. června 2017. Navíc přispějete na dobrou věc: při objednání jakéhokoliv kurzu v Počítačové škole Gopas až do Vánoc dáváte 10 Kč Nadačnímu fondu pro předčasně narozené děti a jejich rodiny.    

Nalaďte se na vánoční atmosféru s vonícími žárovkami Awox 
Awox AromaLIGHT Color je chytrá energeticky úsporná LED žárovka s ovládáním přes Bluetooth a s integrovaným difuzérem na esenciální oleje podle vlastního výběru a momentální nálady. V bytě tak můžete nechat zavonět třeba vánoční purpuru. A pomocí smartphonu nebo tabletu můžete přes aplikaci SmartControl bezdrátově ovládat nastavení jasu, barev i intenzity rozptylu esenciálních olejů. Cena na e-shopu společnosti Audiopro Kreatek.cz je 1 330 Kč.  

Pohodlí pro vašeho mazlíčka 
Elegantní pelíšek si zamilují vaši psi i kočky díky hebkému, přesto odolnému potahu. 100% pohodlí pak zaručí kvalitní výplň z paměťové pěny, která se přizpůsobí a vytvaruje podle potřeby. Matrace jsou z přírodního voděodpudivého materiálu, který chrání proti proleženinám a otlačení kloubů. K dostání v oranžové a šedé variantě od 690 Kč na www.krmiva-pucalka.cz.