Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím
Právě se nacházíte:

Vánoční trhy na Praze 14

15. 12 2010 | Naše městská část vás zve na první Vánoční trhy Prahy 14, které se budou konat ve dnech 17.-19. prosince před stanicí metra Rajská zahrada. Trhy budou slavnostně zahájeny kulturním programem v pátek ve 14 hod.

Naše městská část vás zve na první Vánoční trhy Prahy 14, které se budou konat ve dnech 17.-19. prosince před stanicí metra Rajská zahrada. Trhy budou slavnostně zahájeny kulturním programem v pátek ve 14 hod. Stánky trhovců budou otevřeny v pátek od 14 do 19 hod., v sobotu a neděli od 10 do 17 hod. Těšíme se na vaši účast. Navštívit můžete také Vánoce ve stanu neziskových organizací na konečné stanici metra Černý Most, které proběhnou už 13. prosince od 13 do 17 hod.

www.praha14.cz

Diskuse

 
.
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO
 
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO