Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Vyrábíme plastová okna a dveře i na míru

4. 07 2010 | Společnost Oknoplastik s.r.o. se zabývá výrobou a dodávkou plastových, hliníkových oken a dveří. Naše okna a dveře se vyznačují svou kvalitou i díky pečlivému výběru použitých materiálů a dodavatelů jako je například dodavatel vysoce kvalitních profilů SALAMANDER atd.

Společnost Oknoplastik s.r.o. se zabývá výrobou a dodávkou plastových, hliníkových oken a dveří. Naše okna a dveře se vyznačují svou kvalitou i díky pečlivému výběru použitých materiálů a dodavatelů jako je například dodavatel vysoce kvalitních profilů SALAMANDER atd.

Zásadním rokem pro naši činnost je rok 2002, kdy jsme otevřeli plnoautomatickou výrobu. Díky kvalitním produktům a nabízeným doplňkovým službám jsme se na českém trhu dostali na místo předních a vyhledávaných dodavatelů a výrobců plastových oken a dveří. Jako jediní v České republice nabízíme na funkčnost našich oken záruku 40 let.

Kromě zednického začištění, montáže a demontáže vám rádi zařídíme i likvidaci starých oken a dále nabízíme zkušenosti a profesionální přístup, objemové slevy a výhodné ceny. Servisní služby po prvních třech měsících považujeme za samozřejmost a tudíž je zařizujeme zdarma.

Myslíme i na naše stěžejní odběratele – bytová družstva, SVJ a proto jsme pro ně vypracovali speciální program přímo na míru jejich potřebám. Nabízíme vlastní splátkový systém s minimálním navýšením, poradenství či přímo pomoc s vyřizováním dotací.

Zkuste přenechat vaše starosti nám a věříme, že budete spokojeni.

http://www.oknoplastik.cz

Diskuse

 
.
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO
 
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO