Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Zadržen prodejce drog, který dodával i pražské právničce

6. 02 2012 | Pražští policisté zadrželi jedenatřicetiletého muže, který údajně prodával pervitin. Drogy podle policie dodával i pětačtyřicetileté právničce z Prahy, která byla kvůli prodeji drog obviněna již v lednu. Za několik trestných činů mu hrozí až pětileté vězení. Na policejním webu o tom informoval pražský policejní mluvčí Tomáš Hulan.

Právnička z Prahy údajně prodávala a také sama užívala pervitin. Kriminalisté proti ní sbírali důkazy téměř rok, našli i její diáře s podrobnými informacemi o obchodech s drogami za posledních sedm let. Zadržená žena pracovala v advokátní kanceláři jako koncipientka. Policistům se podařilo během roku zdokumentovat desítky případů, kdy podezřelá někomu prodala drogy.

Muž prý drogu nevyráběl, ale překupoval a dále se ziskem distribuoval. Policisté zatím přišli až na několik set jeho obchodů. Při domovní prohlídce u něj byla nalezena také razítka se státním znakem a odcizené platební karty. Muž byl obviněn z nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy, nedovolené výroby a držení pečetidla státní pečeti a úředního razítka a neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku.

Policisté na muže přišli při vyšetřování případu zmíněné právničky, které prý dodával deset gramů drogy týdně přibližně celý loňský rok.

zdroj: ČTK 

Diskuse

 
.
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO
 
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO