ZAHALTE SVOU POKOŽKU DO HEBKÉHO LUXUSU

Ač by se mohlo zdát, že maximální péči po koupeli zajistí pokožce pouze vhodná kosmetika, není tomu tak. K pocitu dokonalého uvolnění a relaxaci výrazně napomáhají také kvalitní ručníky a župany, které pokožku zklidní, nechají ji volně dýchat a regenerovat. Takové představila i německá značka Möve. Nová kolekce koupelového textilu je vyrobena z vysoce kvalitní bavlny Pima. K dostání je v interiérovém butiku À LA MAISON. 

„Ručníky, osušky a župany kolekce PIMA LUXE se vyrábí ze stejnojmenné Pima bavlny. Její extra dlouhá a jemná vlákna lze při zpracování lépe zapříst, proto je výsledný materiál hustší a má mnohem hladší a lesklejší povrch než běžné bavlněné výrobky,“ vysvětluje Lenka Kocourková, majitelka butiku À LA MAISON. Bavlna pěstující se zejména na jihozápadě USA získala své jméno od indiánského kmene Pimů. Výrobky z ní jsou ceněné pro svůj luxusní vzhled, dlouhou trvanlivost, živé barvy i vysokou jemnost a hebkost. Velmi dobře rovněž absorbují vlhkost. Důkazem kvality je také vysoká gramáž 700 g/m².

Kolekce PIMA LUXE dává na výběr ze tří designových variant. Všechny se shodně vyznačují náročným ručním zpracováním detailů a mimořádnou hebkostí. Vyznavače čisté a jednoduché podoby luxusu jistě potěší jednobarevné ručníky a osušky se širokou bordurou v jemném dezénu tzv. rybí kosti. Velmi elegantní a originální jsou osušky druhé designové řady, s bordurou a jemným vzorem vyvedeným z křišťálů Swarovski. Milovníci skotského kašmírového tzv. Paisley vzoru ocení třetí variantu kolekce s bordurami posetými právě jemnou kresbou drobných květinových vzorů seskupených do tvarů piniových šišek nebo kapek. Jednotlivé řady jsou k dostání ve čtyřech decentních barevných variacích - krémové, jemné růžové, šedé a černé. Ručníky a osušky v několika velikostech doplňuje nabídka koupacích plášťů. Vybrat si lze působivé župany s Paisley vzorem nebo elegantní pláště v projmutém střihu s efektně našitými kamínky Swarovski na zipu či na šálovém límci. 
 
Kolekci lze doplnit textilem do ložnice s kašmírovým vzorem. Ta se skládá z přehozu na postel, válečku pod hlavu a ozdobných polštářků.