Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím
Právě se nacházíte:

Zoubky jako perličky

9. 10 2019 | Vy si ještě čistíte zuby „postaru“, tedy klasickou zubní pastou? V tom případě byste měli fofrem vyzkoušet zázrak s aktivním uhlím, díky němuž budete mít nejen zuby jako perličky, ale navíc zdravé a chráněné.

Černá zubní pasta vám opravdu vykouzlí bělejší úsměv. Zubní pasta s aktivním černým uhlím, vybranými oleji a extrakty z bylin od značky Ben & Anna rozhodně stojí za vyzkoušení!

Veškeré ingredience jsou promyšleně zkombinovány tak, aby vaše zuby pečlivě vyčistily, zbavily nepříjemného zažloutlého zbarvení, ochránily je před zubním kazem a v neposlední řadě osvěžily i celou dutinu ústní. Pasta příjemně pění a už během čištění budete vnímat intenzivní svěžest, která se rozvine ve vašich ústech. Navíc neobsahuje ftaláty, parabeny, mikroplasty SLS ani formaldehyd.

Jaké ingredience se nacházejí v zubní pastě Ben & Anna?

Křemík má jemné abrazivní a bělící schopnosti, pomáhá narušit a zničit skvrny na zubní sklovině.
Calcium Hydroxyapatitemá klinickými výzkumy potvrzeny 3 hlavní funkce, a to adsorpci neboli navázání bakterií zubního plaku během čištění, opravy a vyplnění mikroskopických trhlin na povrchu zubů a obnovu demineralizovaných ploch pod povrchem zubů (tedy například začínající zubní kazy).
Lauryl Glucosideje povrchově aktivní, neiontová látka, která pomáhá sloučit dohromady vodu, oleje a nečistoty. V přírodní kosmetice se používá jako tenzid, který dokáže nahradit sulfáty a další pěnivé chemikálie.
Aktivní černé uhlíje klíčovou složkou pro zářivý chrup a důkladné odstranění nečistot a zubního plaku. Díky svým adsorpčním vlastnostem na sebe dokáže navázat velké množství nečistot. Je silným detoxikátorem už v malém množství.
Výtažek z heřmánkuzklidňuje dásně, zmírňuje podráždění a svědění, zastavuje krvácení.
Extrakt z aloe verapomáhá odstraňovat z úst bakterie a má protizánětlivé účinky, zároveň účinně bojuje proti vzniku zubního kazu.
Extrakt z rakytníkumá silné protizánětlivé účinky a je vhodný i při paradontóze či léčení aftů.
Výtažek z máty rolníse používá při bolesti zubů a chrání před zánětem dásní.

Proč si pořídit zubní pastu Ben& Anna?

Produkty neobsahují živočišné suroviny ani nebyly testované na zvířatech. Jsou tak vhodné pro vegany.
Značka je certifikovaná NaTrue, což je jeden z nejpřísnějších evropských standardů pro přírodní kosmetiku, který zaručuje čisté složení a pro vás je garancí kvality.
Mají certifikaci ICADA, která je poskytována pouze těm výrobcům, jejichž firemní kultura a produktová filozofie je založena na použití přírodních složek. Zároveň chrání malé a střední specializované výrobce, jejich výrobní postupy a znalosti práce s přírodní kosmetikou.
Zubní pastu Ben & Anna s aktivním uhlím si můžete spolu s dalším nákupem objednat na e-shopu Košík.cz.
 

Diskuse

 
.
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO
 
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO