Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Zpracujeme finanční a mzdové účetnictví

25. 02 2011 | Společnost BFINANCE.CZ ACCOUNTING, s.r.o. vznikla v roce 2009 formou převodu části podniku z akciové společnosti BRIGHT FINANCE. Historie poskytování odborných účetních a daňových služeb sahá do roku 1998.

BFINANCE.CZ ACCOUNTING, s.r.o. je profesionální společnost, zaměřená na poskytování odborných služeb v oblasti finančního účetnictví, mezd a personalistiky, daňové správy a expertního poradenství. V současné době spravujeme finance pro 106 společností (březen 2010). Všichni naši zaměstnanci jsou připraveni našim klientům poskytovat své znalosti a pravidelně se vzdělávají. Udržování vysoké odbornosti a zkušenosti za posledních 12 let se správou financí a ekonomiky našich klientů jsou pro nás výraznou předností před konkurencí.

Našimi klienty jsou tuzemské i zahraniční společnosti s různých oborů činností – stavebnictví, reality, webdesign, IT technologie, obchod, servis, cestovní ruch, občanská sdružení, ale i fyzické osoby – především některé z předních pražských advokátních kanceláří. Primárně působíme v Praze a středočeském regionu.

Účetnictví, daňovou evidenci a mzdy zpracováváme v účetních systémech Pohoda, Abra a Ekonom.

Naše společnost je pojištěna u pojišťovny Allianz proti škodám způsobených klientovi při zpracování účetnictví a souvisejících činnosti do výše 5.000.000 Kč.

http://www.bfinance.cz

Diskuse

Čtěte více

 
.
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO
 
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO