Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Nabídka cvičení pro těhotné, kurzů přípravy na porod a mateřství

19. 09 2010 | Centrum pro těhotenství, porod a mateřství ANAHITA je nestátní zdravotnické zařízení založené porodní asistentkou Evou Barešovou. Tým pracovnic centra ANAHITA, které se Vám budou věnovat tvoří zkušené porodní asistentky, fyzioterapeutky a dětské sestry.

Centrum pro těhotenství, porod a mateřství ANAHITA je nestátní zdravotnické zařízení založené porodní asistentkou Evou Barešovou. Tým pracovnic centra ANAHITA, které se Vám budou věnovat tvoří zkušené porodní asistentky, fyzioterapeutky a dětské sestry.

Jste-li budoucí maminka, můžete u nás navštěvovat pravidelné CVIČENÍ PRO TĚHOTNÉ a tím se po celé těhotenství udržet v dobré kondici, nebo můžete absolvovat KURZ KOMPLEXNÍ PŘÍPRAVY NA POROD A MATEŘSTVÍ, ve kterém se dozvíte vše, co potřebujete vědět o konci těhotenství, porodu, kojení a péči o miminko.
 
Zdravotní péčí o nastávající maminku je TÉHOTENSKÁ PORADNA - poradenství a podpora v průběhu celého těhotenství, kdy při pravidelných individuálních návštěvách pečujeme o zdraví budoucí maminky i jejího miminka. Po návratu z porodnice, během šestinedělí, můžete využít NÁVŠTĚVNÍ SLUŽBU PORODNÍ ASISTENTKY v domácnosti, která je hrazena některými zdravotními pojišťovnami.
 
Miminka od 5ti týdnů navštěvují kurzy PLAVÁNÍ KOJENCŮ ve veliké vaně. Pohyb ve teplé vodě je děťátku příjemný a maminka nebo tatínek se pod vedením zkušené instruktorky naučí, jak s miminkem manipulovat a rozvíjet tak jeho psychomotorický vývoj.

CVIČENÍ PRO KOJENCE A BATOLATA, to je aktivita pro všechny maminky, které chtějí s naší pomocí podporovat zdravý psychomotorický vývoj svého děťátka. Cvičení v rytmu říkanek a písniček je pro miminko i maminku příjemným prožitkem. U dětí navíc pobyt mezi vrstevníky upevňuje sociální vazby a cítění.

Pro všechny naše návštěvníky, kteří si u nás rádi posedí a popovídají při kávě nebo čaji, jsme otevřeli minikavárnu Anahita
 
Veškeré aktivity, kurzy, přednášky a poradny, které u nás najdete, jsou zaměřeny na zajištění psychické pohody a fyzického zdraví v období těhotenství a mateřství: pro ženy, maminky, miminka, batolata a rodinu.

http://www.anahita.cz

Diskuse

 
.
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO
 
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO