Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Koblížc! jsou konečně Sami sebou!

6. 01 2012 | Kapela Koblížc! tento týden vydává "Sami sebou", svoji novou, v pořadí třetí desku. Album vychází u vydavatelství Česká Muzika, takže bude k sehnání jak fyzické CD v obchodech a eshopech, tak v digitální podobě na iTunes od Apple.

"Tvorby se zúčastnil každý z kapely, v každé písničce je slyšet ruka všech členů kapely a tak to má být" hrdě mluví o desce kytarista Tomáš Brandejský.

Nahrávání desky kapela vyhrála v loňském ročníku soutěže Skutečná liga 2010. Ve studiu České Muziky strávila poslední týden v červnu pod producentským dohledem zkušeného muzikanta Vláďi Zatloukala z Hudby Praha a Jasné páky.

Koblížc! na sobě od minulé desky rozhodně zapracovali: nominace na Objev roku TV Óčko (přímý přenos koncertu z Lucerny), Divokej Bill si Koblížky vybral na svůj 1000. koncert, 20. narozeniny časopisu Bravo, atd. "Jsme s deskou moc spokojení. Zároveň ale věříme, že další album bude ještě lepší. Pořád se můžeme zlepšovat" soudí sedmnáctiletý zpěvák a baskytarista Filip Vlček.

Deska "Sami sebou" oficiálně vyšla 9. prosince, v eshopech i na iTunes se ale objevila až poslední předvánoční týden.

"V mé osobní hitparádě je "Sami sebou" hned za všemi 49 studiovými alby od kapely Residents" dodává umělecký vedoucí Koblížků, Lukáš Fousek z agentury
N.S.E.F.

My bychom dodali, že album by zajisté nevzniklo bez podpory četných partnerů, kterým patří velký dík kapely a jejího týmu. Výčet všech, kteří pomohli tomuto snu stát se skutečností, je v bookletu desky.

http://www.rockandpop.cz/koblizci 

Diskuse

 
.
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO
 
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO