Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Ferien - Sdružení pro podporu mezinárodních výměn

15. 03 2011 | Ferien je nezisková organizace, která si klade za cíl umožňovat dětem a mládeži republiková i mezinárodní setkání. Cílem sdružení je vytváření a zprostředkovávání široké nabídky akcí pro volný čas dětí a mládeže a rozvinout tak jejich vnímání, vzdělávání a mezikulturní porozumění.

Náplní práce sdružení je poskytovat dětem a mládeži takové aktivity, které jim umožní využívat volný čas, ale přinesou jim i nové poznatky a zkušenosti, při jejichž získávání se budou nejenom bavit, ale i vzdělávat. Za hlavní aktivity sdružení považujeme organizaci letních i zimních táborů, víkendových a prázdninových akcí, mezi něž patří mezinárodní setkávání mládeže, výměnné programy, lyžařské kurzy a pobyty v přírodě pro děti a mládež ve věku od 6 do 18 let. Všechny tyto akce jsou zaměřeny na odpočinkovou a vzdělávací stránku a snažíme se při nich používat nejnovější metody a trendy v oblasti pedagogiky.

Našimi zahraničními partnery jsou organizace stejného nebo podobného zaměření ze zemí Evropské unie, zejména pak z Německa a Velká Británie. Samozřejmě spolupracujeme i s partnery z jiných států.

Pracovníci sdružení jsou zkušení lidé s dlouholetou praxí v jednotlivých oborech. Celá řada našich vedoucích a instruktorů se sama dlouhodobě podílí na přípravě a organizaci akcí, které si vytyčujeme jako hlavní aktivity.

Pořádají se letní taneční, počítačové, anglické, sportovní a dobrodužné tábory.
 
www.osferien.cz

Diskuse

Čtěte více

 
.
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO
 
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO