Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Občanské sdružení Cikne Čhave

21. 03 2011 | Jak již bylo řečeno, naše občanské sdružení Cikne Čhave, založené 17. července 2004, rozvíjí své aktivity pro děti, mládež a dospělé Romy.

Hlavní důraz je kladen na vzdělávání a preventivní aktivity směrem k romské komunitě.

Jednou z osvědčených forem ochrany dětí před nežádoucími jevy je nabídka nejrůznějších činností, kterou právě sdružení Cikne Čhave provozuje. Snahou je, aby se děti a mládež dostaly ven z Prahy a trávily volný čas v přírodě, seznamovaly se s okolními památkami a hlavně získaly návyky, kde se dá smysluplně trávit volný čas, zkrátka působit na děti ve smyslu prevence.

Klubová činnost je zaměřena zejména na protidrogovou a kriminální prevenci, přípravu žáků na školní docházku a doučování. Velký zájem ze strany dětí je zejména o kroužeky: taneční, hudební, malířský a turistický.

Občanské sdružení v letošním roce rozšířilo svou činnost také o sociálně právní poradenství a je zahrnuto jako poskytovatel sociálních služeb v Komunitním plánování sociálních služeb na území Městské části Praha 14 a je také partnerem projektu Centrum vzdělávání a veřejného internetu na Městské části Praha 14.

www.praha14.cz

 

Diskuse

Čtěte více

 
.
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO
 
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO