Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Hudební nástroje, ozvučovací a studiová technika

23. 02 2011 | Firma byla založena 30. května 1990, krátce po sametové revoluci. Od 1.1.2006 firma transformovala na K-AUDIO Impex s.r.o.

Za uplynulých 20 let jsme se stali významnou a respektovanou společností mezi distributory hudebních nástrojů, se kterou spolupracuje řada autorizovaných dealerů, běžných prodejen hudebních nástrojů (celkem cca 100) ï specializovaných dealerů. Jsme jednou z nejstarších firem na poli hudebních nástrojů v ČR.
Jsme výhradními dovozci a distributory více než dvaceti renomovaných značek, což svědčí o mimořádných zkušenostech naší firmy a zájmu světových výrobců o zákazníky v Čechách. Mezi těmito značkami je i řada nejvýznamnějších světových výrobců, jako např. LINE6, MEINL, KURZWEIL, EMINENCE, AKAI, NORD, NOVATION, DDRUM nebo YAMAHA.
Jako subdistributor nabízíme výrobky BEHRINGER, ROLAND, WARWICK a další značky.
Prodejní sortiment firmy K-Audio Impex je velmi široký, zahrnuje hudební nástroje, ozvučovací techniku a příslušenství všech druhů a značek.

Kromě prodeje nástrojů a přístrojů je také dobrou reklamou občasný pronájem části nebo veškeré hudební techniky pro velké koncerty (např. Paul McCartney, Uriah Heep, Suzanne Vega, Sarah Brightmann, Allanis Morisette, L.Pavarotti, Paco De Lucia, Smokie a další).

S některými výrobci je náš vztah velmi úzký, vázaný smlouvou, včetně všech členů naší dealerské sítě, vztah s jinými je volnější. V každém případě je vždy založen na vzájemné úctě a respektu. Zcela stejný přístup, jaký máme k našim dodavatelům, dodržujeme také k našim odběratelům. Samozřejmostí je bezvadná platební morálka. Dobré a spolehlivé dealery podporujeme komisním zbožím nebo delší splatností faktur.

http://www.k-audio.eu

Diskuse

 
.
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO
 
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO