Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Moderní i klasické svatební kytice

27. 02 2012 | Každá kytice je individuální a my ke každé také tak přistupujeme, stejně jako k vám zákazníkům. Snažíme se vyhovět přání zákazníka a nabízet sezónní a hlavně kvalitní zboží. Dárkové kytice ke všem příležitostem vytváříme s vlastní fantazií, kdy nám jde především o pestrost a kreativitu, zároveň také sledujeme nové floristické trendy a vybíráme z nich to nejlepší, co můžeme uplatnit.

Samozřejmostí je respekt k zákazníkovi a přizpůsobení se jeho požadavkům.

Celoročně u nás najdete pokojové rostliny, které zútulní a zkrášlí váš byt, od jara do podzimu pak hrnkové květiny do zahrádek a truhlíků za okny. Poradíme vám, jak vybrané květiny pěstovat, hnojit, jaké světelné podmínky vyžadují, víme také jak zneškodnit rostlinné škůdce.

K naší nejoblíbenější činnosti patří tvorba svatebních kytic a dekorací. S radostí budeme spolu s vámi hledat nejvhodnější svatební kytici, která by ladila se svatebními šaty a hodila se k vašemu typu.

Nabízíme k nahlédnutí katalogy s kyticemi, kde se můžete inspirovat či si rovnou vybrat nebo zhotovíme kytice pouze dle vaší představy případně přinesené fotografie.

http://kvetinyjasmina.cz/

Diskuse

 
.
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO
 
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO