Víkend se ponese ve znamení tropů, teploměry mají podle předpovědi vyšplhat až přes 35 stupňů. Sklenice ledové vody je v takovém vedru první volbou skoro každého z nás, jenže právě tady dělá spousta lidí chybu. Odborníci varují, že v extrémních horkách samotná čistá voda tělu nemusí stačit, protože s potem z něj mizí i minerály, které je potřeba doplnit. Co tedy pít, abyste se o víkendu opravdu zavodnili?