Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Občanská plovárna

2. 05 2011 | Občanská plovárna je rozhodně jedno z nejatraktivnějších míst v Praze, kde se můžete bavit, ale i pracovat. Charakteristická architektura budovy na břehu Vltavy s naprosto úžasným výhledem přes řeku na Staré Město pražské, velká terasa nad hladinou, zahrada i hlídané parkování v objektu, a to všechno v centru Prahy – vlastně jen kousek od Pařížské ulice, i když na protějším břehu.

Restaurant - rauty – BBQ - letní terasa – noční kuchyně
Pracovní obědy či společenské večeře vám zpříjemní možnost hlídaného parkování uvnitř objektu. I na pozdní noční večeři sem můžete zavítat a vyberete si z plné nabídky jídel mezinárodní kuchyně, která dřív než o půlnoci nezavírá. K základům plnohodnotného servisu patří i možnost připojení k internetu a dostupnost mobilních sítí, stejně jako jazyková vybavenost personálu. Výbornou kávou nebo specialitami na grilu si v letních měsících zpestříte posezení na terase na břehu Vltavy nebo přímo na pontonu na hladině řeky s výhledem na rušné ulice centra. Máte-li chuť na soukromou projížďku po řece, pronajmete si loď kotvící přímo před vašima očima u přístavního mola.

River Club – DJ´s – live performans – show – parties – VIP servis
V kožených sedačkách s kulisou laserových světel a muziky rezidentních i hostujících předních DJs můžete popíjet cocktaily a užívat si večer s přáteli či singl. Moderním světelným parkem vybavený a nejlepší technikou ozvučený parket je viditelný i z galerie druhého patra. Až pod střechou objevíte i diskrétní VIP zónu. Navzdory členitosti prostoru, která dodává atmosféře patřičnou dávku svůdnosti, působí klub kompaktním dojmem a 4 bary jsou dobře dostupné všem hostům.

Interiér restaurantu a clubu je, ať už sám nebo spolu se zahradou, terasou a pontonem na břehu řeky, ideálním místem k pořádání nejrůznějších akcí během roku. Kapacita celého komplexu Občanské plovárny je až 2000 osob. Nicméně pro komornější příležitosti můžete využít jednotlivých zón s kapacitou od 20 osob, včetně zajištění parkování. Restaurace Občanská plovárna vám zajistí i externí zavážkový catering kdekoliv v rámci Prahy a blízkého okolí včetně veškerého servisu i obsluhy.

Příklady akcí:
formální firemní obědy a večeře / rauty / koktejly/ BBQ / tiskové konference / firemní prezentace / workshopy/ slavnostní sešlosti / soukromé i firemní večírky / módní přehlídky / party/ team buildingy/ eventy

Pro kterýkoliv typ akce vám OP poskytne služby cateringu, stávající zvukovou a světelnou aparaturu, casinové hrací stoly pro fun game, vše včetně personálu , dále venkovní prostory pro open air stage, jejich dekorace, DJ´s a další služby dle individuální dohody. V případě přání může být zajištěn doprovodný program vhodný pro daný typ akce, případně stylizovaný na požadované téma (mexický, kubánský večer, Rio de Janeiro, Sv. Valentýn, Velikonoce, a mnoho dalších). K nabídce patří hudební a taneční produkce, DJ´s, módní, kadeřnické, kouzelnické, barmanské, ohňové a další umělecké show, sportovní hry i adrenalinové atrakce a další program dle vašich představ.

www.obcanskaplovarna.cz

Diskuse

 
.
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO
 
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO