Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Restaurace Stará Myslivna Konopiště

5. 08 2010 | Restaurace Stará myslivna Konopiště byla po celkové rekonstrukci nově otevřena začátkem roku 2009. Sál restaurace navazuje na zámecké interiéry a dobu Františka Ferdinanda d´Este. Jeho součástí je i originální olejomalba - portrét Františka Ferdinanda a bohatá umělecká výzdoba s nákladnými loveckými trofejemi. Dokonalý stylový interiér doplňuje bohatá gastronomická nabídka tvořená především ze zvěřinových specialit.

Restaurace Stará myslivna Konopiště byla po celkové rekonstrukci nově otevřena začátkem roku 2009. Sál restaurace navazuje na zámecké interiéry a dobu Františka Ferdinanda d´Este. Jeho součástí je i originální olejomalba - portrét Františka Ferdinanda a bohatá umělecká výzdoba s nákladnými loveckými trofejemi. Dokonalý stylový interiér doplňuje bohatá gastronomická nabídka tvořená především ze zvěřinových specialit.

Vysokou kvalitu pokrmů dle vlastních receptur zajišťuje tým špičkových kuchařských  mistrů, kteří reprezentují českou gastronomii po celém světě, a působili mimo jiné i v české restauraci na světové výstavě Expo 2005 Aichi v Japonsku. Svojí atmosférou, prostředím a kvalitou gastronomie se Stará myslivna přesvědčivě řadí mezi nejlepší stylové restaurace v České republice.

http://www.staramyslivna.com

Diskuse

 
.
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO
 
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO